Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçlarınızı Böyle Kurtarın

Saçlarınızı Böyle Kurtarın

1- Saç dökülmesinin fazla olduğu bölgeye tüm dikkatinizi verin bu bölgedeki canlılığı ezberleyin.

2- Bu bölgedeki canlılık azalıp uyuşma arttıkça saçlarınız bir kaç saat içinde dökülme periyoduna giriyor

3- Kullandığınız her etken bu hisse az ya da çok iyi gelir hangisinin ne his veridğini çok iyi ezberleyin

4- O bölgede ki canlılık iyi gelsede tırnağınızla bastırsanızda diplerde bir yerde his azalması hissedeceksiniz bu durumda yine eksik bir tedaviniz var demektir bu yüzden bir ileri bir geri oluyorsunuz

5- Elinizde hiç bir şey yoksa bile bu his oldumu en az bir kaç dk bir kaç seans buz aküsü koyun inflamasyonu yokedecektir.

6- Minoxidili kullanacaksanız şok cihazı olarak kullanın 2 günde bir sürün ve bazen haftalarca ara verin

7- İyi gelen tedavileri not edin ve her kür kombinasyonu stabil hale geldiğinde diğer iyi gelen kombinasyona geçin.

8- Muhakkak saçınıza masaj yapın enseden tepeye kadar saçınızı dipten kanı sıvazlayarak taşıyın kafanızı eğipte yapadabilirsiniz (rock konserinde dikkat çekmez)

9- Rafine un ve şekerden uzak durun rafine olmayanıda buldunuz mu Erol Taş olmayın.

10- Muhakkak dişlerinizi fırçalayın ve muhakkak diş ipi kullanın.

11- Kararlı olun sabırlı olun muhakkak sizin için doğru etken var muhakkak... (İntihar düşünüyorum abi diyip losyon gönderdiğim bazı kişiler abi koku var bıraktım diyince içimden geberesice dedim)

12- Gün içinde mutlaka karma bitki çayı ya da yeşil çay için ofiste filan kimse yokken çay poşetini maske yapın yüzünüze ve saçınıza bu direkt bir tedavi olup içeriden de inflamasyonu kesinlikle belli bir süre azaltır ya da yokeder.

Tecrübemi aktaracağım zamanım kısıtlı eklemeler yapacağım....
    Konu Miracle tarafından (18.09.2015 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam ben de günlük uygulamaların aynı gün içerisinde etkisinin olduğunu düşünüyorum. Örnek olarak nane yağı karışımı kullandığım gün saçlarımı yıkarken dökülme oranı 2-3 tele kadar iniyor. Hatta Saçları yağdan arındırmak için biraz daha fazla uğraşmama rağmen.
    ufak bir ön koruma niteliğinde rehber olmuş. Teşekkürler
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Banned
    ben de bir iki ekleme yapayım

Şekerli şeyler yemeyin (magnum falan), bisküvi çikolata şekerleme vs hayatınızdan çıkarın, günde iki defa maden suyu ve bol su için. Peynirden uzak dururken bol kefir tüketin

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de bir iki ekleme yapayım

Şekerli şeyler yemeyin (magnum falan), bisküvi çikolata şekerleme vs hayatınızdan çıkarın, günde iki defa maden suyu ve bol su için. Peynirden uzak dururken bol kefir tüketin
    Unutmuşum ekledim teşekkürler.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Unutmuşum ekledim teşekkürler.
    hocam geberesice iyiydi )

SaçımınDoktoru Üyesi
    bence rock konseri de süper

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel liste. Yalnız DoktorCan, peynir neden?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Koku olayi farkli br durum sac problemi olan icin farketmez ne olsa kullanir ama beraber yasadgi ailesi ailesi kokudan sikayetci ise ne yapsin garibim koku yuzunden brakmak zorunda kaliyor

Sadece şakaydı tabiki saygı duyuyorum bi garabet ağırlık var saç dökülmesi zor dert bu nedenle biraz matraklik fena olmaz.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Tavsiyelerinize bayıldım

Sayfa 1/3 123 SonSon