Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Saçlarınızı Böyle Kurtarın

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diş fırçalama neden hocam aradaki bağı çözemedim ��
    direkt kardiyovasküler sağlıkla ve inflamasyonla ilgisi var hocam.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye Rdads - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi kafein losyona başladın mı?
    Miracle losyon her akşam
    Biotin
    10 dakika masaj

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peyniri hayatınızdan çıkarmayın, mandıradan katkısız doğal "köy peyniri" bulup onu tüketin.

Yerli kuruyemiş tüketin, çiğ badem, çiğ ceviz içi, çiğ fındık, çiğ kabak çekirdeği. Menşei yurtdışı olanlar katkı maddeli ve ilaçlı oluyor.

Ambalajlı gıdaların tamamını hayatınızdan çıkarın (Markette satılan kefirler ve ton balıkları dahil).
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Miracle bey Minoxidili şok tedavi yapnız 2 günde bir ve sonra haftalarca kullanmayın demişsiniz, denemedim ama bu yöntem bana mantıklı gelid bu şekil saç minox a bağımlı olmaz ve döngüye girmez degil mi?
    Birde bazı yabancı forumlarda benim gibi çok agresif dökülmesi olmayan kişilere kadın tipi minox yani %2 minox öneriyorlar siz nasıl değerlendiriyorsunuz ? Teşekkürler

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- Saç dökülmesinin fazla olduğu bölgeye tüm dikkatinizi verin bu bölgedeki canlılığı ezberleyin.

2- Bu bölgedeki canlılık azalıp uyuşma arttıkça saçlarınız bir kaç saat içinde dökülme periyoduna giriyor

3- Kullandığınız her etken bu hisse az ya da çok iyi gelir hangisinin ne his veridğini çok iyi ezberleyin

4- O bölgede ki canlılık iyi gelsede tırnağınızla bastırsanızda diplerde bir yerde his azalması hissedeceksiniz bu durumda yine eksik bir tedaviniz var demektir bu yüzden bir ileri bir geri oluyorsunuz

5- Elinizde hiç bir şey yoksa bile bu his oldumu en az bir kaç dk bir kaç seans buz aküsü koyun inflamasyonu yokedecektir.

6- Minoxidili kullanacaksanız şok cihazı olarak kullanın 2 günde bir sürün ve bazen haftalarca ara verin

7- İyi gelen tedavileri not edin ve her kür kombinasyonu stabil hale geldiğinde diğer iyi gelen kombinasyona geçin.

8- Muhakkak saçınıza masaj yapın enseden tepeye kadar saçınızı dipten kanı sıvazlayarak taşıyın kafanızı eğipte yapadabilirsiniz (rock konserinde dikkat çekmez)

9- Rafine un ve şekerden uzak durun rafine olmayanıda buldunuz mu Erol Taş olmayın.

10- Muhakkak dişlerinizi fırçalayın ve muhakkak diş ipi kullanın.

11- Kararlı olun sabırlı olun muhakkak sizin için doğru etken var muhakkak... (İntihar düşünüyorum abi diyip losyon gönderdiğim bazı kişiler abi koku var bıraktım diyince içimden geberesice dedim)

12- Gün içinde mutlaka karma bitki çayı ya da yeşil çay için ofiste filan kimse yokken çay poşetini maske yapın yüzünüze ve saçınıza bu direkt bir tedavi olup içeriden de inflamasyonu kesinlikle belli bir süre azaltır ya da yokeder.

Tecrübemi aktaracağım zamanım kısıtlı eklemeler yapacağım....
    En anlaşılabilir ve en basit gibi görünen fayda göreceğimi umduğum çözümler. Teşekkürler Miracle Hocam. Birkaç bilgi rica edeceğim. Günde nereyse 15 bardak çay içerim ve 2 çay kaşığı şekerden toplam 30 çay kaşığı şeker ayrıyetten bisküvi çikolatada var neredeyse her gün. Gerçekten çok zararı oluyormu bunlarım üstad ve diş olayını çözemedim direkt etkisi varmı dişin saça yoksa latifemi yaptınız. Cahilliğimi mazur gör

Sayfa 3/3 İlkİlk 123