Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Fut> Fue> HST

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Agresıf deyılım sadece turkıyedekı ekımcılere danışmak benı dedirtiyor onca insanı helak ettiler burda binlerce yazdım adamlar hala hoca hoca deyıp bu yalancılara danışıyorlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ekim yaptıracaklar gitsin paraya kıyıp Dr.Gho'ya yaptırsın bana kalırsa. Türkiyeden daha garanti zaten az greft ekiyor adam. Ekilen saçlar çıkmazsa ya da donör bölgesi yenilenmezse yaptırılmaz bir daha.4000 grefti heba edecegine risk alıp 700-800 greft ektirsin.

[QUOTE=tosun.t;37612]Agresıf deyılım sadece turkıyedekı ekımcılere danışmak benı dedirtiyor onca insanı helak ettiler burda binlerce yazdım adamlar hala hoca hoca deyıp bu yalancılara danışıyorlar

hocam işlem fiyat vs bilgi almak için mecbur arıyoruz konuşuyoruz o adamlarla yabancı ülkede birşeyler yaptıracak kadar çoğu kişinin durumu yok malesef.ama iyiki bu forum var bilmediğimiz çok şeyi burda öğreniyoruz öğreneceğiz hep birlikte.bu yağ transferi olayının dediğiniz gibi faydası varsa ben yaptırmayı düşünürüm ama türkiyede bunu yapan yerlerden hiç yokmu önerebileceğiniz bir yer

Yer
    izmir turkey
    Var karın yağından Kökü Hücre estetık merkezlerı yapıyor

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var karın yağından Kökü Hücre estetık merkezlerı yapıyor
    Hocam karin yagindan kok hucre nakli mi yapiyorlar yoksa kok hucrece zenginlestirilmis yag dokusu nakli mi yapiyirlat. İkisi farkli. Eger yagdan kok hucre elde edip onu naklederlerse asagidaki calisma gibi sonuc alirlar.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/art...report=classic

Yer
    izmir turkey
    kerastem sistemini inceleyiniz yağ dokusundan kök hücre bunlar itfaiyeci kök hücreler daha iyisi ise ploretions denen organa dönüşen sanburham üniversitesinin deneyi direk kıl kökü oluşumu dna dan saç folikülü sonsuz kurtuluş demek
    Advanced hair therapy : KERASTEM

Yer
    izmir turkey
    buyrun kök 2ye bölme dr umar en sağlamı budur türk doktor hocalarınız yaparlar hemen
    https://www.youtube.com/watch?v=Q4Ln...3Q5D0I&index=3

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kökü çoğaltma yok herhalde demi hocam.Çok foliküllü kökü bölüyor.Zaten 3lü,4 lü kökü olacak kadar (belki daha fazla)nasipli olsak hiç bi sıkıntımız kalmaz.Donör oldummu çoğu ekimci en azından memnun bırakacak kadar bi ekim yapar.Ama zayıf donerden tatminkar ekim yapan kişi sayısı belki bir elin parmakları kadar bile yoktur.Umar'ın ekimlerini bende takip ediyorum.Tamamen kel bir kafaya bile vücut kıllarından donörden falan bişey çıkarıp az çok bişeyler yapıyor adam.Ama fiyatı nekadar bilenmez.Bi ara birisi grefti 8 dolar demişti.Ki açık kafaya vücut kılları ve sakal dahil 20bin grefte kadar ekim yapıyor.Tamam belki yapılabileceğin en iyisini yapıyor ama yinede o sonuçlara 160 bin dolar vermek bildiğin saçmalık olur.Dolar olmuş zaten 3 tl.Üşenmedim netten baktım 160 bin dolar tam olarak 484 bin tl yapıyor.O paraya 0 dan yakışıklı saçlı bir kafa yaptırabiliriz .Şaka bir yana çok lu greftten saç bölmek değilde tekli grefti çoğaltmak gibi birşey söz konusu olduğu anda bu iş bitmiştir.Ama yapamıyoruz.Koyunu bile klonladırlar 1 kılı niye klonlayamıyolar anlam veremiyorum.Ki birde kaç yıl öncesinin teknolojisi ile yapıldı bu.Allah hepimizin yardımcısı olsun diyerek noktalıyorum.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Yer
    izmir turkey
    dr umara sor bakalım tekli grefti bölüyormu bilgim yok o konuda bırde unutmayın vucut kılları dıyelım 20bın ekıldı yuzde 55 i uykuda olacak tam kapanma yanı 18lık sac beklemeyın ama 4bınle kafanan kafa 12bınle rahat kapanır greftı 8 dolar sen turkıyeye gore dusunursen cok para ama abd de cok para degıl

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dr umara sor bakalım tekli grefti bölüyormu bilgim yok o konuda bırde unutmayın vucut kılları dıyelım 20bın ekıldı yuzde 55 i uykuda olacak tam kapanma yanı 18lık sac beklemeyın ama 4bınle kafanan kafa 12bınle rahat kapanır greftı 8 dolar sen turkıyeye gore dusunursen cok para ama abd de cok para degıl
    hocam follica patent almis biliyorsundur follica yeni folikul uretmeye calisiyor.Yani dogustan 100.000 folikul olsa bile sonradan bunu 150 bin yapilabilir gibi durum soz konusu 2018 de insan degneklerindeki calismada bitiyormus.2018 de firmalarda tedavi patlamasi yasanir umarim.Kokten halolur bu sorunda.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon