Sayfa 1/4 123 ... SonSon
40 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yaş 20 acayip seyreldi saçlarım

Yaş 20 acayip seyreldi saçlarım

20 yaşındayım arkadaşlar bu sacim 15 yaşından beri sürekli dökülüyor. 1 yıldır minoxil forte ve proscar kullandım 6 ay iyiydi fakat sonra dökülmeler arttı bırakmadı kullandım ama hala dökülme var. 2 haftadır da miracle losyona başladım düzenli sabah akşam miracle losyon 200 ml e klasik formül yaptım 3-4 fis forte ve 1/4 proscar kullanıyorum. Önerileriniz var mi durum nasıl kurtarılır mi

http://i.hizliresim.com/5kypAd.jpg

http://i.hizliresim.com/vLPozm.jpg flasli

Guncelll

toomy156
    Guest
    kardeşım bu sac kurturulur hıc canını sıkma askerde ıken benımkıler senın sactan kotuydu sımdıkı halımı gorsen ınanamassın wallahi Mıracleye dewam et etkısını gorceksın eczanelere bırsuru para harcadıgım ıcın soluyorum tek fayda mıracle losyon sac derın hassas degılse aldactoneyı 2kutuya yada 3kutuya cıkarabılırsın

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle dene 2 ay
    bir fayda göremezsen baska bir tedaviye gecebilirsin

Şuan düzenli kullanıyorum zaten yarın 2aldactone daha aalıp ekleyecem tedaviye fakat şuan acayip bir dökülme var minox gibi ilk zamanlar bu da mi dökülme yapiyor.

Günde 2 kere 3-4 fis ta minox kullaniyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tedavi iyi giderken dökülme arttıysa yapılacak şeyler var,en kötüsü bırakmak.Bırakmayın ne yapiyosanız

Tedaviye başlayalı 20 gün filan oldu şuan yoğun bi dökülme var

İlk başlarda bu losyon aşırı bir dökülme yapıyor mu? Genelde ince telli saçlar olmak üzere yoğun bi dökülme var

Hala aşırı bir dökülme var aldactone yı 2 kutuya çıkardım 7 gün önce.. Tavsiyemiz var mi?

ben miracle losyonu ilk hazırladığmda 1er kutu alcacton diane dekort olarak hazırlamıştım ikincisinde allersette kattım son kullandığımda daha memnun kaldım içeriğe eklemeler yaptım 1 kutu aldacton diane yarım kutu allerset ,3 ml lumigan,10 tane hp biotin 5 mg,4-5 nohut tanesi büyüklüğünde azelderm bu şekilde daha etkili oldu bidahakine miracle hocamın tavsiyesiyle yarım kutu endolde ekliyecem bunlara tavsiye ederim

Sayfa 1/4 123 ... SonSon