Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: Saç aşisi hakkinda bilgi

Bunlar soğuk zincir yeterli doz vb protokolleri aksatmış ta olabilirler ki bunlar iyi niyetli tahminler çok daha kötü durumlarda olabilir aslında acell matrix mantığını kavradım buna eşdeğer materyal araştırıyorum hattaorjinal acell bulup abd den getirecek kişiye ben uygulayadabilirim yani etken ucuza bulunabilir etkene ulaşıpta elimde kalır diyen olmasın ben herhangi bir ücret talep etmeden uygulayabilirim ancak bunada gerek kalmayabilir tanıdık bir yerde buluruz uygulama için hemde buradan paylaşırız sonuçları.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Forumda böyle saldırgan yazılar pek görmüşlüğüm yok, şuan burada böyle bir şey söz konusu gibi, kendimce biraz rahatsız edici fikrini yazıyor herkes inan ya da inanma ama yazış şekli ve kendini ifade etme şekli önemlidir.

Bu arada İnterlove arkadaşı bilmem gözüyle mi görmüştür, kulağıyla mı duymuştur ama ben bizzat biliyorum 62 yaşında birinin saçı için her ay 1000$ ödeyerek extra doğal ve müthiş gerçekçi ve sadece 1 ay kullanılabilen saç protezi yaptırıp kullandığını, evet gözümle de gördüm.
    Yani bu işlerin yaşla ilgisi yok insanların yaşı gelmiş diye dünya işlerinden elini eteğini çekmesi gerekmiyor. Dünya sadece gençler için de dönmüyor
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Malum aşıyı yapan doktorun sosyal medya hesabından paylaştığı bir başarı hikayesi, görüldüğü üzere aşı o kadar başarılı olmuş ki yerde ki zemine bile etkisi olmuş önceki fotoda zemin bembeyaz çıkmışken aşıdan 6 ay sonra zeminde kendine gelmiş Çok dürüstler gerçekten
    Konu deliyakup tarafından (15.04.2016 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.

Alıntı deliyakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen ne yaptın en son? Telafi için ne önerdiler yada hala bekleyelim mi dediler
    Onlara kalsa bekleyin de bekleyin 1 yıla kadar ama o sırada hiç bir şeyde kullanmayın ki görelim faydasını diyorlar bir de yani ne kullanıyorsan bırakıp onların deneği olarak riski göze alıp işe yaramazsa o 1 yıl giden saç gidecek. Ya tutarsa mantığı ile iş görüyorlar. Sinirleniyorum konu hakkında yazdıkça.
    onlar bekle ben beklemem dedikçe tüm hastaneyle görüştüm neredeyse ikna edemediler de sonunda hastane sahibi görüşmek istemiş bende onu önce isteyip sonra (bir şey fark ettim şuan burada yazamam google arattıklarında burası çıkıyorsa görmesinler) vazgeçtim ve başka şekilde paramın yarısını kurtarayım hiç değilse diye anlaştım çünkü komple para iadesi beklemeyin öyle bir ihtimal yok ha dersen ki en iyi avukatı tutar bir o kadar daha para harcar uzun uzun dava ile uğraşırım belki de alırsın ama süreci ve ödeyeceklerini de düşününce...

Yeni Üye
    Ben tabiiki verdiğim paraya üzülüyorum hala taksitlerini ödüyorum ama en çokta cektiğim acıya Üzülüyorum. Benim dokulmem durdu ama zatenne kullansam duruodu.benim sacım hep sinsi dokuldu avuç avuç elime gelmedi. Çok ince telli ve dipte hep yeni gelen saç var ama guçlenemiyor.o anlamda ile yarar diye dusunmuştum o bile olmadı. 9 ay oldu yaptıralı.kimse yaptırmasın bence

Alıntı vela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tabiiki verdiğim paraya üzülüyorum hala taksitlerini ödüyorum ama en çokta cektiğim acıya Üzülüyorum. Benim dokulmem durdu ama zatenne kullansam duruodu.benim sacım hep sinsi dokuldu avuç avuç elime gelmedi. Çok ince telli ve dipte hep yeni gelen saç var ama guçlenemiyor.o anlamda ile yarar diye dusunmuştum o bile olmadı. 9 ay oldu yaptıralı.kimse yaptırmasın bence
    evet senin durumun daha bir işe yararmış gibi görünüyor ama buna rağmen yaramamış. Bana da konuştuğum kimseye de yaramamış zaten. Bildiğin ticari iş sağlıkla hiç alakası yok. Sana bir tavsiye paranı iade alman mümkün değil ama başka şekilde telafi etmelerini iste dünya kadar işlem yapıyor o merkez sadece saçta değil

Bir üye arkadaşım 4 ay geçti yaptıralı iyi sonuçlar gelmeye başladı dedi bana saç ekimide yaptırmış ancak ekim olmayan yerlerde hareket başladı diyor bilgi aktaracaktır kendiside ancak benimle paylaştıkça bende paylaşacağım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234