Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Arkadaşlar lütfen artık saçları kurtarmak istiyorum Yaş 21

Alıntı emrah38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim proscar ile saçları koru koruyabildiğin kadar ,dökülme illaki azalır bende 22 yaşındayım benimde ön tarafdan başladı dökülme saçları uzatıp şuan kapatacağımı düşünüyorum 5 6 yıl böle idare edip ektirmeyi düşünüyorum.Bu işin bence uzun vadeli tek çözümü ektirmek , kafaya dert etmemek lazım saçları döküldüyse ,dökülüyorsa yapacak bişe yok ,ya ekim diye bişeyde olmasaydı.
    proscar yerine dutasterid düşünüyorum daha etkiliymiş ve yan etkisi daha düşükmüş proscara göre

Yeni Üye
    Ben proscar kullanıyorum 1 senedir , dutas kullanmadım bilemicem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mseemektar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscar yerine dutasterid düşünüyorum daha etkiliymiş ve yan etkisi daha düşükmüş proscara göre
    Dutasteride ölümdür arkadaşım yapmayın. Bilinçsizce kullanmanız sizde kalıcı kısırlığa bile sebep olabilir. Bu dutasteride'in yanetkisi finasteride'den az safsatası nereden çıktı bilmiyorum ama açın azıcık yabancı makaleleri okuyun. 2 ilaçta çok ciddi düşünülüp kullanılması gereken ilaçlar yıkımları çok büyük olur aman dikkat edin.
    Kaldı ki dutasteride'in fda onayı bile yok ki bu zaten başlı başına uzak durun demek.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12