Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: beyaz saç için Soğan Suyu

SaçımınDoktoru Üyesi

beyaz saç için Soğan Suyu

beyaz saç ile ilgili internette arastirma yaptiysaniz mutlaka tavsiyler arasinda sogan suyunun ise yaradigindan bahsedildigini görmüssünüzdür. bende defalarca okumama ragmen hiç ihtimal vermedigimden pek kulak asmamistim ama bi blogta taze sikilmis sogan suyu kullanarak saclarindaki beyazlari 3 hafta icinde eski rengine cevirdigini iddia eden bir blog sahibi var. alttaki yorumlari okursaniz (tabi fake degilse) onun gibi baskalarida sogan suyu sayesinde beyazlarinin kayboldugunu söylüyorlar.
    ayrica saç çikarttigini ve olan saçlarin kalinlastigini felan yazmislar iyice kafam takildi
    daha önce sogan suyu deneyimi olan var mi acaba? varsa tecrübelerini aktarirsa sevinirim

http://www.healthextremist.com/onion...comment-799632

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ayrıca bir şey ekleyeyim , soğan suyu saç için mucizevi bi destek, yaptıgım araştırmalar sonucunda bunu gördüm. Tek eksik veri ; kullanıp sonuç almak. Onu da kendim yapacagım, yakın zamanda kaliteli bi meyve sıkacağı alınacak bizim eve, şöyle büyüklerinden profesyonel olan. Direkt başlayacagım, tabi sadece geceleri, gündüz kokabilir çünkü. Sounçları başlık açıp altında paylaşacağım. Dht baskıladıgına dair söylemler var, tabi kimse denemiş değil, deneyip göreceğim
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ergenlik sivilcesi için bi kavanoz dolusu suyun içine bi bütün soğanı atıp bi kaç gün bekletmiştim içeriğini salmıştı iyice içine.Sonraki günlerde o suyu içmiştim bikaç gün.Tadı ızdırap gibiydi tabi,ama geçirdiydi sivilceleri düşününce bile midem bulandı bak ya )
    Konu Tıbbiyeli tarafından (18.08.2015 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ergenlik sivilcesi için bi kavanoz dolusu suyun içine bi bütün soğanı atıp bi kaç gün bekletmiştim içeriğini salmıştı iyice içine.Sonraki günlerde o suyu içmiştim bikaç gün.Tadı ızdırap gibiydi tabi,ama geçirdiydi sivilceleri düşününce bile midem bulandı bak ya )
    peki sonra çıkmadımı sivilce kaç gün içtin tok ken mi bide kaç lt suya attın bir soğanı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla hic hatirlamiyorum muro,ahmet marankiden ogrenmistik onu hatirliyotum sadece bu araştır bakem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyaz saç ile ilgili internette arastirma yaptiysaniz mutlaka tavsiyler arasinda sogan suyunun ise yaradigindan bahsedildigini görmüssünüzdür. bende defalarca okumama ragmen hiç ihtimal vermedigimden pek kulak asmamistim ama bi blogta taze sikilmis sogan suyu kullanarak saclarindaki beyazlari 3 hafta icinde eski rengine cevirdigini iddia eden bir blog sahibi var. alttaki yorumlari okursaniz (tabi fake degilse) onun gibi baskalarida sogan suyu sayesinde beyazlarinin kayboldugunu söylüyorlar.
    ayrica saç çikarttigini ve olan saçlarin kalinlastigini felan yazmislar iyice kafam takildi
    daha önce sogan suyu deneyimi olan var mi acaba? varsa tecrübelerini aktarirsa sevinirim

Onion Juice for Hair Growth and Reversing Grey - Health Extremist
    youtube da sac cikarmasi icin deneyen kisilerin videolari var beyazi yok eder mi bilmem de bu sicaklarda sogan suyu surmek kafaya dayanilmaz koku olusturur.Birde o koku her yere isler.Saca kiyafete ortama.Sogan suyu zeytinyagi badem yagi gibi seylerle karistirip suruyorlar.Balda vardi sanirim bunlarin icinde.Sade sekilde kokusuna dayanilmaz.Kotu kokuya duyarliysaniz fazlasiyla.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    youtube da sac cikarmasi icin deneyen kisilerin videolari var beyazi yok eder mi bilmem de bu sicaklarda sogan suyu surmek kafaya dayanilmaz koku olusturur.Birde o koku her yere isler.Saca kiyafete ortama.Sogan suyu zeytinyagi badem yagi gibi seylerle karistirip suruyorlar.Balda vardi sanirim bunlarin icinde.Sade sekilde kokusuna dayanilmaz.Kotu kokuya duyarliysaniz fazlasiyla.
    evet o videolarin bir kaçini izledimde insanin inanasi gelmiyo. sogan bu sicakta hiç çekilmez gercekten sana katiliyorum ama anl kardesimiz kendini feda edecekmis sogan deneyinde onun sonuçlari paylasmasini bekleyelim.
    bu arada sogan sarmisak diyip gecmeyin bi keresinde kücük bi parca sarmisagi kolumdaki ben in üzerine bantla yapistirip 2 saat bekletmistim. benin üzeri yara oldu kabuk bagladi ve resmen ben yok oldu arkadaslar. o yüzden sogan suyunuda maximum 1 saat içine yikamak gerektigini düsünüyorum.

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ayrıca bir şey ekleyeyim , soğan suyu saç için mucizevi bi destek, yaptıgım araştırmalar sonucunda bunu gördüm. Tek eksik veri ; kullanıp sonuç almak. Onu da kendim yapacagım, yakın zamanda kaliteli bi meyve sıkacağı alınacak bizim eve, şöyle büyüklerinden profesyonel olan. Direkt başlayacagım, tabi sadece geceleri, gündüz kokabilir çünkü. Sounçları başlık açıp altında paylaşacağım. Dht baskıladıgına dair söylemler var, tabi kimse denemiş değil, deneyip göreceğim
    Hocam eğer alacaksan kuvings markasıyla satılan yavaş sıkma yöntemiyle sıkma yapan cihazı öneririm,meyvelerin antioksidan değerlerini keserek veya doğrayarak sıkma yapmadığı için azaltmıyor ve daha fazla meyve suyu çıkartıyor araştır bir istersen.
    Birde ben kırmızı soğanı sarımsakla kombo yaparak kullandım,hocam o kokuya dayanılmaz 2 hafta kullandım o koku çıkmıyor ve dökülmeye öyle bariz bir etkisi olmadı kastamonu sarımsağı var birde içinde.
    Soğan suyu içeceğim dersen onu bilemeyeceğim ama sağlam mide lazım onada,hatay sumağı limon koyarsan belki içilir
    Defne sabunu

Selamlar , bende internette epey denk geldim soğan suyuna , zaten vitamin desteği olarak
    chlorella , biotin , paba kullanmaya başlayacağım , şampuanıma da vitamin desteği yapıp kullanıyorum birde bunu haftada iki kere yapmayı planlıyorum , bu beyazlara şu aşamada bir çözüm bulamazsam ömrümün sonuna kadar boyalara mahkum kalıcam , bir bayanın beyazlama sorunu erkeğinkinden daha çileli..

İnşallah faydasını görürüz , deneyimlerimi paylaşacağım

saça soğan sürme hiç mantıklı değil,ancak içerseniz bir sonuç alınabilir bunun yanında soğan içindeki etken maddelerin yan etkileride olabilir uzun süre kullanımda ,mesela sarımsak kullanımı spermlerin hareketliliğini azaltıyor,soğanında bu tipte bir yan etki olabilir kullanmadan önce araştırmak lazım,yanlız bu saç siyahlatmayla ilgili çok hurafe var,karanfilinden tutun sarımsak soğan bıttım, çoğu denenmemiş sallama halk arasında söylentiden ibaret.Yani bize bir ay kadar hergün soğan suyu içecek saçları beyaz bir gönüllü lazım
    Defne sabunu

Sayfa 1/3 123 SonSon