Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: beyaz saç için Soğan Suyu

Ben bir BAYAN olarak Bugün denedim ,

Soğan suyunu İÇMEDİM suyunu sıkıp , içerisine bir de havuç suyu hazırlayıp evdeki saç bakım yağlarından da ekleyip saç derime uyguladım , herhangi bir yanma kaşınma vs olmadı ve asıl inanılmaz olay soğan suyu öyle kötü kokmuyor şok oldum.

Yıkadım saçlarım daha dolgun oldu , haftada iki gün saç derime uygulayacağım.
    İnşallah beyazlamaya çözüm olur epey araştırdım ve sonuç alan bir iki kişiye denk geldim , işin güzel tarafı bu soğan suyu uygulamasıyla çok hızlı saç uzatanlar var çifte etki oldu benim için
    Beyazlama için ; 20.01.2016 Chlorella + Paba + biotin + ( Gün aşırı sarımsak ekstre kapsülü ) ve hafta da 2 gün saç derisine soğan suyu uygulaması.

Yeni saç oluşumu için ; 15 .10.2015 Şampuana ek olarak , diane35 + bepanten , evigen, bemiks ampul
    Hızlı uzama konusunda da faydalı ve yeni saç oluşumunu destekledi

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    2011'de sade soğan suyu sürmüştüm saçlara, tam bir ay saçlarımındaki soğan kokusu geçmedi, her gün defalarca yıkasam'da Saç sağlığı için denemiştim Bu konuya takipteyim.

Evet özellikle uzun saçta koku durumu oluşuyor , lavanta çayını durulama sonrası kullandığımda kokusu azalıyor ama ,nisan ayına kadar devam edeceğim havalar soğukken, bakalım inşallah faydasını görürüm
    Beyazlama için ; 20.01.2016 Chlorella + Paba + biotin + ( Gün aşırı sarımsak ekstre kapsülü ) ve hafta da 2 gün saç derisine soğan suyu uygulaması.

Yeni saç oluşumu için ; 15 .10.2015 Şampuana ek olarak , diane35 + bepanten , evigen, bemiks ampul
    Hızlı uzama konusunda da faydalı ve yeni saç oluşumunu destekledi

Yer
    Istanbul/Yalova
    Deneyenler nerede? Beyazlar çok kötü gösteriyormuş insanı

https://www.youtube.com/watch?v=2i6ssQKdTLg
    Bu vvideodaki eleman 5 ay boyunca sogan sarimsak kuru uuygulamis. Sac cikarmasinin yaninda sac renginde de koyulasma mevcut. Diger videolarinda da görülüyor izlemeni ravsiye ederim.

Bu vvideodaki eleman 5 ay boyunca sogan sarimsak kuru uuygulamis. Sac cikarmasinin yaninda sac renginde de koyulasma mevcut. Diger videolarinda da görülüyor izlemeni ravsiye ederim.

Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı bozkirli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konuya takipteyim. Acaba genetik saç dökülmesine ne kadar etki eder?... Saç çizgim 2cm geride ve şakaklar full açık. Ama bende bunu deneyeceğim!

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soğan sacı beyazlıktan kurtardıgına inanmıyorum neden?

1)hergun soğan yerim sacımda beyaz var madem etki, ediyor neden beyaz dolu kafamız
    2) belki sacı boyuyor olabilir
    3)sogan sarımsak suyu kullalan adam belki saçını boyuyordu nerden biliyoruz soğanın yaptıgını adam 40 yaşlarında sacında beyaz yok kesin boya tarzı seyler var

Yer
    Istanbul/Yalova
    Bendeniz, nasılsın, iyi misin?

Tek ümidim soğan suyu beyazlar için. Deneyeceğim en yakın zamanda.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tşkler aynı bombok ben sen nasılsın ?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon