Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sacimi Kurturabilirmiyim ?

Sacimi Kurturabilirmiyim ?

Slm. Yeniyim bu sayfa da ve malesef Türkce yazilim pek iyi degil.

28 yasindayim ve sacimin döküldünü 2 sene önce fark etim. Bir sene boyunca fin kulandim ama etkisi olmadi. Geri düsünürsem sacimin dökülmesi 22 - 23 yasinda basladi, yavas yavas, farketmedim.

Simdiki halim cok kötü. Hep tiras ediyorum, ama cok üzgünüm buna. BaNa yakismiyor.

Disari ya cikdigim zaman sapka takiyorum her zaman.

Eski hale heralde birdaha gelmezi? Ama az bisey ciksa ve sonra ekdirsem Param olursa bana YeTer.

Ne yapabilirim. En etkiLisi nedir. Cellagance piyasaya Cikarsa onu kulanirim ama ozamana kadar ne yapabilirim. Her gün dermaroller ve minox + ru ?

Cok okudum bu ürünlerle ilgili ama HangI sini alacami bilmiyorum.

Yardim edtseniz cok Mutlu olur um. Resim eklicm daha...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba geçmiş olsun. Saçınızın resmini koyarsanız daha bilinçli olarak tedavi önerebilir deneyimli üyeler. Forumda bir çok başarıya ulaşmış tedavi örnekleri var.

Minoxil + Dutas

Minoxil + Ru

Miracle Losyon

Oral olarak proscar 1/4 yada 2 güne bir avodart kullanımı

Destekleyici olarak Biotin tablet vsvs

Cevap in icin sagol. HeMen bu aksam resim ekleyecem. Bi kac zorumda var...

Ne alırsan al ama minoxidil alma eskisinden dahada kötü olusun tecrübe

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı burak_1452 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alırsan al ama minoxidil alma eskisinden dahada kötü olusun tecrübe
    hocam minox ilk kullanimda mucize gibi inanilmaz sac cikartiyor kalinlastiriyor ama tedaviyi birakinca eski haline donuyor.Daha beter olma durumuna acikcasi katilmiyorum.Cunku biraktiginizda cikan saclarla zaten dokulecek olan kismida koruyorsun.Minoxu kesince o kisimlarda dokuluyor.Baslangictaki gibi kalmamasi bu yuzden.Minox iyi ama minoxun cikarttigini koruyucu tedavi bulmak lazim minox birakildkktan sonra.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Anliyorum... Bende ozaman hic birakmam bagimcizi olurum

HangI sayfa ya yükliyebilirim bu resimleri? Photobucket.com üye degilim. Baska sayfa varmi bildiginiz ?

Soracam sey : Ben 5 sene boyunca agir vucut gelismesi yapdim. Testosteron enanthat kulandim. Ilk seneler hic dökülme di. Dökülmeye basladinda birakdim yavas yavas ve simdi 2 seneyi gecdi ve Doktorum dedi ki benim hormonlarim yine eski haline gelmis, Bu sac dökülmesi kesinlikLe irsi, Ben yine de sordum eminmisiniz? Evet dedi ve bir baska Doktor hic kan Bile almadi yok Ben bakdigimda hemen anlaRIM bu irsi, babaniz kelmi dedi bende Evet dedim oda dedi ahaa ! Gördünüzmü ...

Doktorlar bir alem, alman TürK Doktoru fark yok. ....

Bazi arkadaslar tonlarca Made kulandilar onlarda hic bi sac dökülme yok anlaniyorum. Sac dökülmem ondan Mi oldu yada babadanmi gelme bilmiyorum .....

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı keloglan123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anliyorum... Bende ozaman hic birakmam bagimcizi olurum

HangI sayfa ya yükliyebilirim bu resimleri? Photobucket.com üye degilim. Baska sayfa varmi bildiginiz ?

Soracam sey : Ben 5 sene boyunca agir vucut gelismesi yapdim. Testosteron enanthat kulandim. Ilk seneler hic dökülme di. Dökülmeye basladinda birakdim yavas yavas ve simdi 2 seneyi gecdi ve Doktorum dedi ki benim hormonlarim yine eski haline gelmis, Bu sac dökülmesi kesinlikLe irsi, Ben yine de sordum eminmisiniz? Evet dedi ve bir baska Doktor hic kan Bile almadi yok Ben bakdigimda hemen anlaRIM bu irsi, babaniz kelmi dedi bende Evet dedim oda dedi ahaa ! Gördünüzmü ...

Doktorlar bir alem, alman TürK Doktoru fark yok. ....

Bazi arkadaslar tonlarca Made kulandilar onlarda hic bi sac dökülme yok anlaniyorum. Sac dökülmem ondan Mi oldu yada babadanmi gelme bilmiyorum .....
    hizliresim e yuklebilirsin
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

[url=https://hizliresim.com/AqnjDq][img]http://i.hi

[url=https://hizliresim.com/AqnjDq][img]http://

Sayfa 1/3 123 SonSon