Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sacimi Kurturabilirmiyim ?

Sonu olmadi

http://i.hizliresim.com/1kVRzj.jpg

Noktali yerlere sasirmayin, deneme amaciyla kökünden yodum bi kac saclari

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç dökülmen çok net ırsi nw7 çizgisi oluşmuş nerdeyse,finasteride rağmen bu kadar dökülmesi imkansız en azından korurdu,finasterid kullanırken nasıldı saçların ?
    Ayrıca body building yapmak hızlandırır mı bilmem de ekstra testosteron kullanmışsın bu da genetiğinde kellik olan bi kişi için saçlara elveda demek anlamına gelir ki seninkiler de gitmiş baya.Steroid kullanman en kritik hata olmuş . Finasteride zamanında başlayıp devam etsen steroid kullanmasan şu an çok daha iyi olurdun bence
    Konu Tıbbiyeli tarafından (17.08.2015 Saat 01:01 ) değiştirilmiştir.

keloglan123

Dermoroller kullan 0,5 mm olandan haftada 2 kere
    Solgar biotin al 5 mg bir kaç ay dene
    kanozol şampuan kullan 3 günde 1 (5) dk beklet
    finasterid kullan her sabah aynı saatte aç karnına
    En önemlisi Finasterid 4e böl kullan diyecem ama sende etki etmemiş ben şuanda 3 senedir finasterid kullanıyorum eğer kullanmasaydım şu anda keldim belkide... korkumdan bırakamıyorum
    birde minoxidil kullanmıştım çok çok az seyreklik vardı şakaklarımda gençlik heyecanından o zaman 100 de 400 saç diyodu reklamlara kandım bir aptallık yaptık kullandım minoxidili seboreik dermatit yaptı şakaklarımda 2 sene bu illetle uğraştım yendim ama şakaklarımdaki bütün saçlarımıda aldı gitti bu yazdıklarım tavsiyedir yardımcı olmak maksatıyla
    Konu burak_1452 tarafından (17.08.2015 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.

Alıntı burak_1452 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keloglan123

Dermoroller kullan 0,5 mm olandan haftada 2 kere
    Solgar biotin al 5 mg bir kaç ay dene
    kanozol şampuan kullan 3 günde 1 (5) dk beklet
    finasterid kullan her sabah aynı saatte aç karnına
    En önemlisi Finasterid 4e böl kullan diyecem ama sende etki etmemiş ben şuanda 3 senedir finasterid kullanıyorum eğer kullanmasaydım şu anda keldim belkide... korkumdan bırakamıyorum
    birde minoxidil kullanmıştım çok çok az seyreklik vardı şakaklarımda gençlik heyecanından o zaman 100 de 400 saç diyodu reklamlara kandım bir aptallık yaptık kullandım minoxidili seboreik dermatit yaptı şakaklarımda 2 sene bu illetle uğraştım yendim ama şakaklarımdaki bütün saçlarımıda aldı gitti bu yazdıklarım tavsiyedir yardımcı olmak maksatıyla
    Finastan yan etki gordunmu ? 6 ay kullansam yan etki yaparmi sence ? Seboreyi nasil gecirdin ?

@ tibbileyi
    Dorudur. Bende cok cok yavas ilerledi dökülme, cok gec fark etim. Her yer ayni hizda sereklesti.

Finasterid Belki o zaman saci tutmus olabilir, ama saclar ayni kaldigi icin sinirim bozuldu birakdim. Finasterid den baska bisey olmasi lazim.

@ burak
    Finasterid kulanmak istemiyorum. Sadece kaFa derisinde etki yapan ilac kulanmak ustiyorum.

Keske minoxidil birakmasaydin. Minoxidil in bu tarafi kötü gercek, tam bagamlisi olur insan....

Yardim in icin sagol. Dermaroller yapdiktan sonra hemen Mi suriyorsunuz losyonlar yoksa kanamA durdukDan sonra mi?

Hic olmaza tek cözüm protez sac.
    Hep tiras hep tiras .... Neyse...

Peki düsündüm.... iyneyle losyonlari kafa derisine siksan olur Belki... böyle sacmasapan seyler geliyor aklima.... Eski hale gelsin yaparim...

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ne yaptın sen ya kas uğruna sactan olmuş sun hiç steroid kullanılır mı genetiği belki 10 yıl önceye cekmis sindir belkide daha fazla

Alıntı Cooll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finastan yan etki gordunmu ? 6 ay kullansam yan etki yaparmi sence ? Seboreyi nasil gecirdin ?
    yan etki göğüslerde hafif büyüme oluyor başka yan etkisini görmedim...

Seboreik dermatit içinse
    Flucan 150 mg kapsül uzun kutu olanından haftada 1 içinde 2 tane var
    Yanlış hatırlamıyorsam dermatop krem akşamları çok az sürüyodum her akşam
    kanazol şampuan 3 günde 1 (5)dk
    Birde aynı zamanda proscara başlamıştım 4 bölerek sanki prsocarında seboreik dermatite faydası oldu
    Çünkü 2 sene bu illetle uğraştım yazdığım ilaçlar ve proscara başladıktan 10 -15 gün sonra sebero kayboldu
    kullnmak yada kullanmamak senin elinde

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon