Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
85 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Miracle losyonda'da bulunan diane35 ile alınan etki.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana sormalı yeterlimi diye naptin o kadar kullandin nasil etkiler bu arada hosgeldin seref verdin.
    Hosbulduk.miracle. siten hayirli olsun
    kullaniyom hala 4 ay oldu. kisaca ozet geceyim saclarimda yaglanma.yok denecek kadar azaldi.
    Dokulme elimi sacima attgida 2-3 te sl geliyo bazen.hic gelmiyo saclarimin s. amaertlestigini hissediyorum. saclarim daha hizli uzuyor
    yan etkilerde war tabi

bende.senin fikrini sormustum.senn fikrin nedir

miracle
    Guest
    Uzun sürede yeterli olacaktır

filozof
    Guest
    Arkadaslar losyonu bir haftadir kullaniyorum birden yaglanma azaldi sasirdim ve sacimin on tarafi cok yavas uzardi bnm berbere onu hic kestirmezdim on taraf uzamaya basladi bariz belli ancak losyon haplardan tikandi sprey calismiyor bende bir kolonya kapagi gecirdim damla seklinde kullaniyorum suana kadar olumsuz bir etki olmadi.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooooooooo naapmıs bu cocuk ya ne kullanmıs oralmı topikalmı kullanmıs ben boyle sey gormedim harika sonuc video durdurdum benim gibi kafa gitmis sonra ne almıs anlamadım ingilizce saclara bak ya arkaya yapıtırıyor falan vay be bilen bir arkadas anlatabilirmi
    Konu bendeniz tarafından (02.10.2014 Saat 06:09 ) değiştirilmiştir.

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooooooooo naapmıs bu cocuk ya ne kullanmıs oralmı topikalmı kullanmıs ben boyle sey gormedim harika sonuc video durdurdum benim gibi kafa gitmis sonra ne almıs anlamadım ingilizce saclara bak ya arkaya yapıtırıyor falan vay be bilen bir arkadas anlatabilirmi
    dostum o adam ilaçları oral olarak kullanmış
    Spiro (aldactone) sabah 100 mg aksam 100 mg ( 17 mart 2014)
    diane35 gunde 1 tane ( 17 mart 2014 )
    androcur 50 mg ( 25 haziran 2014 baslangic - 25 aralik 2014 bıraktım )

Salvatore bi resim koymadın iyi mi ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya o degilde bu cocuga nobel ödülü vermek lazım kendi basına evde dogum kontrol hapıyla inanılmaz sonuc almıs oral almıs yan etkisi cok tehlikeli ama abicim ellerinde onlarca labaraturar olan bilim adamları cıkara cıkara finanstreid minox cıkardı oda yok dongu yok yan etki yani hakkaten koca bilim dunyası rezil ya su cocuk deseki ne konusuyosunuz düdük makarnaları bakın ben kralını yaptım ilacın ha yan etkimi ?? sizinkilerdede yan etki var dese yeridir yani helal olsun be cocuga helal sana !!!!!!!!!

Diana ile saç çıkarmak zaten mümkün ama benim merak ettiğim uzun seneler önce dökülenlerde de geri kazanım olurmu bununla. Sanırım bunuda salvatore ile görülecek.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence diane miracle losyonun en baba etkeni. Ben bike yapamadim dianesiz
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör
    Haftada bir atsak şu ilaci faydasi olurmu acaba
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon