Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Herkese bol saçlı günler !

Yeni Üye

Herkese bol saçlı günler !

Öncelikle böyle faydalı bir platform oluşturduğunuz için çok teşekkürler. Forumun namı yabancı sitelere kadar uzanmış Miracle Losyon sayesinde tebrikler
    Yakın zamanda (20 gün önce) Koray Erdoğan'da (3400 greft) ekim yaptırdım ve sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum, yaşım 32, saç ekimine forumun tecrübeli isimleri pek sıcak bakmasada bu benim 2. ekimim 6-7 sene önce 1600 greft ektirmiştim.
    Son 2 gündür sayenizde miracle losyon'a başladım ve ekim bölgesi haricindeki kısımlara masajla uyguluyorum ve forumlarda hakkında olumlu görüşler olan revigen toniği de günde 1 kez ekim bölgesi haricindeki kısımlara sürmekteyim.
    Miracle Losyon finasteridle birlikte kullanmak ekstra katkı sağlar mı (finasteridi bırakmayı düşünmüyorum), ve revigen tonik ve miracle'ı ayrı zamanlarda kullanmak bi problem yaratabilr mi? değerli cevaplarınız için şimdiden tşkrler.
    Herkese saygılar, sevgiler, bol paylaşımlı günler dilerim..
    Konu Hasan tarafından (11.08.2015 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.
    Saç Ekim 2009
    Saç Ekim 2015 Temmuz Koray E.
    Finasterid+Biotin+Xpecia+Revita Şampuan
    Miracle Losyon
    Revigen Vinofili

Alıntı Hasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle böyle faydalı bir platform oluşturduğunuz için çok teşekkürler. Forumun namı yabancı sitelere kadar uzanmış Miracle Losyon sayesinde tebrikler
    Yakın zamanda (20 gün önce) Koray Erdoğan'da (3400 greft) ekim yaptırdım ve sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum, yaşım 32, saç ekimine forumun tecrübeli isimleri pek sıcak bakmasada bu benim 2. ekimim 6-7 sene önce 1600 greft ektirmiştim.
    Son 2 gündür sayenizde miracle losyon'a başladım ve ekim bölgesi haricindeki kısımlara masajla uyguluyorum ve forumlarda hakkında olumlu görüşler olan revigen toniği de günde 1 kez ekim bölgesi haricindeki kısımlara sürmekteyim.
    Miracle Losyon finasteridle birlikte kullanmak ekstra katkı sağlar mı (finasteridi bırakmayı düşünmüyorum), ve revigen tonik ve miracle'ı ayrı zamanlarda kullanmak bi problem yaratabilr mi? değerli cevaplarınız için şimdiden tşkrler.
    Herkese saygılar, sevgiler, bol paylaşımlı günler dilerim..
    KORAY hocaya böyle bie losyonu kullancagınızı söylediniz mi
    ekim sonrası
    bu losyon hakkında görüslerini merak ediyorum

Saç ekimine soğuk bakmıyoruz karşıda değiliz uygun hastaya iyi bir ekim çok iyi sonuçlar verebilir biz sadece bazı hatalı ekimleri hatalı hasta /bölge/yaş konularını irdeliyoruz yanlış anlaşılma var sanırım.
    Konu Miracle tarafından (11.08.2015 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir dakika, siz şimdi miracle losyonu ekim yaptırdıgınız bölge dışında nereye uyguluyorsunuz yani? Şakaklara mı yoksa arka kısma mı ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3400 grefti ne kadara ektirdiniz, taksit yapılıyor mu, minox kullanıyor musunuz ekilen bölgeye, bide tepe kısmı komple boşmuydu nw6 yada nw 7 miydiniz fotolarla bilgilendirirseniz çok memnun olurum?

Yeni Üye
    Greft başı 2.5 euro (kredi çektim, bildiğim kadarıyla taksit v.b. yok), miracle'ı tepe bölgeme sürüyorum hocaya danışmadım, minox kullanmıyorum (ekilen bölgeye minox kullanılması önerilmiyor, hayatımda hiç minox kullanmadım), yazılanlardan ekime son çare olarak baktığınızı düşündüm yanlış anlamış olabilirim ama bi hoşgeldin demenzi beklerdim 1.png2.png1a.png
    Saç Ekim 2009
    Miracle Losyon
    Revigen Vinofili

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    hatalı ekim norwood sklası daha durmamış keşke bekleseydiniz tepe ve arkadan açılmalar devam edecek korayın hep yaptığı bir şey bu sanırım dökülme bitmeden ekim yapmak genede hayırlısı olsun

Yeni Üye
    yaşım 32 ve 4 senedir tepeden kıl kıpırdamıyor 40'tan sonra saç ektirmenin pek anlamı yok dostum.
    Saç Ekim 2009
    Miracle Losyon
    Revigen Vinofili

Banned
    keşke Ekim yaptırmasaydınız bu saçlar kurtarılabilirdi güçlü tedavilerle.. gerideki ve arkadaki saçlarınız çok güçlü duruyor.

Banned
    ayrıca kafa yapınız da çok güzelmiş bende böyle bir kafa yapısı olsun sürekli 3 numara dolaşmaya razıyım

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler