Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Herkese bol saçlı günler !

Bi ara Haber olmuştu nanoteknolojiyle saçların gelişiminde aşama kaydetmişlerdi türklerin yaptığı bi proje sonucu noldu bilgisi olan var mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ne nano teknolojisi dostum.Bu tane birde prof olacak buamış kadının bulduğu işe yaramaz ötesi bir ürün.1 Allah kulu bile çıkıpta o ürün bırak saç çıkarmayı dökülmemi durdurdu demedi.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Hasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Greft başı 2.5 euro (kredi çektim, bildiğim kadarıyla taksit v.b. yok), miracle'ı tepe bölgeme sürüyorum hocaya danışmadım, minox kullanmıyorum (ekilen bölgeye minox kullanılması önerilmiyor, hayatımda hiç minox kullanmadım), yazılanlardan ekime son çare olarak baktığınızı düşündüm yanlış anlamış olabilirim ama bi hoşgeldin demenzi beklerdim Eklenti 2314Eklenti 2315Eklenti 2316
    Daha onceki ekim nereye yapilmisti.Resimden belli olmuyor acikcasi.Dokulme durduysa en mantiklisini yapmissiniz ekim karari alarak en azindan bizim gibi losyonlarla cikiyor mu cikmiyor mu ne kadar cikarticak stresinden komple kurtulmussunuz.Komple kel olmadigi icinde ekilen alan iyi kapatacaktir.Sacta saglikli.Ama koray cok pahali.Kalp mi beyin ameliyatimi yapiyorlarda bu kadar ciddi paralar talep etmeleri ayip cidden.Birde fiyat euro sanirsin avrupa da yasiyoruz.40 Bine yakin para vermissin koraya bir onceki ekimle. Cok ciddi bu paralar.Isvicrede yasamiyoruz ki.Kredi cekmissin bunun icin birde.Ilaclar losyonlar evli kisiler icin yan etki goruluyorsa surdurulebilir degil ayrica.Bir kac ayda bir foto at akip edelim bizde gelisimi.Miracle losyonda ekstra katki sagliyabilir ekimine.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tepedeki saçlar gerçekten çok sağlam duruyor bence finas sayesinde

Yeni Üye
    aynen murosunda dediği gibi tepe ile ön taraf çelişkili ,bendede aynı şekide arka iyi ama ön geriliyor , finas galiba öne pek etki etmiyor.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler