10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Daha önce jinekomasti ameliyatı olmuş birinde yan etki?[finansteride]

SaçımınDoktoru Üyesi

Daha önce jinekomasti ameliyatı olmuş birinde yan etki?[finansteride]

Arkadaşlar 16-17 yaşında genetik bir jinekomastim vardı. Ameliyat oldum ve doktor meme dokumu komple aldığını, artık jinekomasti kaynaklı büyüme olmayacağını söyledi.
    Yaşım 19. 18inde başlamış bir saç dökülmem söz konusu. Etkili bir tedavi kullanmak istiyorum çünkü hormonlar kafada cirit atıyor.
    Finas jinekomasti konusunda bende yan etki yapar mı? Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Konu tosun.t tarafından (06.08.2015 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ordaki meme dokusunu aldiysa doktor zaten meme buyumesi olma ihtimali yok.Yag dokusu olusabilir buda gercek meme buyumesi degildir spor yaparsan bu yaglanmaninda onune gecersin.Yasin cok genc ama finansterid icin biraz daha beklemeni tavsiye ederim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jinekomasti östrojen fazlalığından olmuyor mu yani senin saçın dökülmemesi lazım ters bir durum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tamamen genetik jinekomasti olayları muros. Sonradan ilaç etkisiyle olanlar hariç tabii. Benim baba nw7 memeler de göbeğe oranla var ama yakışıyor adama.bir takım koçu gibi duruyor.Ben zaten spor yapıyorum ve babamdaki özelliklerin hiçbirini konduramıyorum kendime.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ordaki meme dokusunu aldiysa doktor zaten meme buyumesi olma ihtimali yok.Yag dokusu olusabilir buda gercek meme buyumesi degildir spor yaparsan bu yaglanmaninda onune gecersin.Yasin cok genc ama finansterid icin biraz daha beklemeni tavsiye ederim.
    Hocam kayıp her daim devam ediyor. Ergenlikten çıktığımı ve bir yetişkinin kullanabileceği tüm tedavileri kullanabileceğimi düşünüyorum.

Bu durumu tecrübe eden var mı? Ergenlikten oluşan jinekomastim var fakat fin kullanıyorum. Ameliyat olmak istiyorum da sonrasında tekrar oluşma olasılığından korkuyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba. 4 yil guncellemesi yapayim. Universiteyi bitirdim, saclari kurtardim, ustune bir de kas yaptim. Tesekkur ediyorum bu siteye tekrar.

Yeni Üye
    Hocam nasıl bir tedavi uyguladınız bu 4 senelik süreçte ?

Yeni Üye
    4 sene içinde nasıl bir tedavi izlediniz acaba ?