Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ketoral krem + 6 dutas + Okaliptus Yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben bu tedaviyi 5aydır kullanıyorum ve kesinlikle etkili diyebilirim... ben içine keten yağı bbemiks bphanten evigende az miktarda minox katıyorum.... yanlız ketoralın yarısını koyun ki bozulmasın diecem ama krem koruyo gibi sanki bozulmasını... neyse ben böyle yapıyorum... sabah akşam kullnıyorum ...

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu tedaviyi 5aydır kullanıyorum ve kesinlikle etkili diyebilirim... ben içine keten yağı bbemiks bphanten evigende az miktarda minox katıyorum.... yanlız ketoralın yarısını koyun ki bozulmasın diecem ama krem koruyo gibi sanki bozulmasını... neyse ben böyle yapıyorum... sabah akşam kullnıyorum ...
    Saçının uzunluğu nasıl kalıntı filan kalıyo mu ya da nasıl uyguluyosun gece yatmadan önce mi sürüyosun ?

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçının uzunluğu nasıl kalıntı filan kalıyo mu ya da nasıl uyguluyosun gece yatmadan önce mi sürüyosun ?
    3 cm civarı.. kalıntısı kesinlikle yok.. yıkamasan bile anlaşılmaz... bemiks atmasan koku 0 ama onu bile atınca fazla kokuyok krem hepsini emiyo galiba... sabah akşam...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ozgur hoca keske bir guncellemeyle bu losyon hakkindaki tum tecruberini aktarsa amcak sanirim kendisi pekte aktif degil su siralar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yazmıştım. Gerçekten çok memnunum ve kullanıyorum. Saç dökülmemi hemen hemen sıfırlıyor. Bi bunu bi de Arginine spreyi kullanıyorum saçlarımı koruyorum. Yeni saç bende çıkmıyor.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Özgür Hocam Merhaba, bir konuda fikrine ihtiyacım var.

*Yakı otu + nane çayında kullandığımız naneyi ben de senin gibi bim de satılan naneden alıyorum fakat forumda bir arkadaş tıbbi nane kullandığını belirtmiş. Sence tıbbi nane ve bizim kullandığımız nane arasında bir fark var mı?

*okaliptus yağlı krem olarak hangi markayı kullanıyorsun? İnternetten alıyorsan özelden sitenin adını verebilir misin.

Şimdiden teşekkürler Özgür Hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmıştım. Gerçekten çok memnunum ve kullanıyorum. Saç dökülmemi hemen hemen sıfırlıyor. Bi bunu bi de Arginine spreyi kullanıyorum saçlarımı koruyorum. Yeni saç bende çıkmıyor.
    Dostum ikidir yaziyorum posta kutun dolu bosaltmak istemiyorsan soyle biz de ozelden yazmayalim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ozgur bey peki bu losyonun etkisini kaybetme yada birakinca geriye ani.bi sekilxe geriye gidis yaratcagini dusunuomusunz birde sac kalitenizde artis varmi acaba kalinlik renk cabuk.uzama vs

Banned
    özgür kremi saçlarına nasıl sürüyosun.uzun saçlarda diplerine yedirmek cok zor olur ?

Özgür şu konuyu güncellesen güzel olucak bende malzemeleri aldım ancak yarım kremle ya da daha azıyla yapıcam deneme amaçlı ayrıca okaliptüs yerine başka hangi yağlar güzel olur elimde havuç,ısırgan,çörek otu yağı var

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon