Sayfa 1/8 123 ... SonSon
74 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Protez Saç

Protez Saç

Evet beyler Protez saç hakkında ne düşünüyorsunuz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dış görünüşü bir yere kadar kurtarır tamam.
    Kaldı ki bence cok yapmacık.
    E yakın temaslarda ne yapacaksın?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence protez saçı işi gereği ünlü olan kariyerini bozamayacak insanlar kullanmalı. Bize gelince normal hayatta ne kadar kullanışlı olur bilemem.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunu 2 3 aydır ciddi şekilde araştırıyorum ta gusul abdeste kadar ki oda sorun olmuyormuş hava ve su geçirdiği için bir kişi diyanete de sormuş hava ve su geçiriyorsa sorun olmaz diye cevap vermişler türkiyede 25 yıldır bu işi adam akıllı yapan tek bir firma var ki onunda sadece ist ankarada şubesi var başka bir yere şube açmıyorlar çünkü çalışan personeller profesyonel yani firmanın isminin lekelenmesini istemiyorlar başka bir yere şube açıpta kıytırık eleman çalıştırmak istemiyorlar ileride ben büyük ihtimal yaptıracağım benim bu saçlar tedaviyle çıkacağa benzemiyor sadece korusam yeter 4 yıl kadar sonra düşünüyorum. bu firmanın musterileri gerçekten çok memnun yorumlara bakıyorum adam 5 yıldır yanında çalıştığı adamın protez saç kullandigini söyleyince farketmiş yani dediğim firma gerçekten kaliteliye benziyor ben çok ciddi şekilde düşünüyorum diğer firmalar var bir kaç ünlüyü sokmuşlar milleti kandırıyorlar ucuz etin yqhnisi işte. soranada ektirdim boyadim sallarim bişey

Banned
    peki bunun bakımı nasıl kac ayda bir jel sürmek gerekiyor vs.sürekli ankaraya gidip gelcek halimiz yok

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben haftada bir jel sürüldüğünü duymuştum.Çünkü kafa derisi terlediği için yapışkan özelliğini yitiriyormuş.Bu nedenle bakımı cok cok zor.Ayrıca bu jelin 10 ay dayandığını düşünsek bile tepede çıkmaya çalışacak iki üç tel bile çıkamayacak bu da büyük sıkıntı yaratacaktır.

kendimiz bakım yapmak evet zor ankara ve ıstanbul da yaşayanlar gerçekten şanslı bence denesinler pişman olmazsınız . ayda bir bakıma gidiyorsunuz yani berbere gitmiş gibi oraya gitcez tabi maddi durumunuz iyiyse deneyebilirsiniz 80-100 tl aylık bakımı var yanlış anlamayın ama biz zaten losyonlara o kadar para vermiyor muyuz. bana mantıklı geliyor ileride tatmin edici bi sonuç olmazsa . isim vermeyeçektim ama facede elite hair yazın görürsünüz örnekleri yani çokta şekil oluyor bence sitesindede örnekler var bana ekim yaptırip kafamı deldirecegime bu daha mantıklı bence ekimdede zaten o sıklığın çeyreği bile elde edilemez

yanlış anlaşılmasin bu yazdıklarım netteki araştırmalarım sonucudur dediğim firma hakkında çoğu kişi olumlu yorumlar var diğer firmalarda yaptıranlar zaten hiçbiri memnun değil ve bu firma dünya çapında kurumsal bir firma 25 yıllık geçmiş var bu arada protez saça en güzel örnek m.ceceli nin sacidir kanımca onun saçı protez anlamak çok zor gördüğünüz gibi ne kadar doğal duruyor çünkü eski resimleri saçı çok seyrek ekimlede o sıklık elde edilmesi çok zor

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi firma muros? internetten en azından bakmak isterim.

beyler bu konu hakkında benim de araştırmalarım var ve benim tavsiyem türkiyede yaptırılmaması yönünde, türkiyede bu işte çok dalavere ve yalan var insanlar artık bu işi paraya dökmüşler sırf , ve öncelikli amacın insanlara birşeyler sağlayıp sonra karşılığını almak olduğu unutulmuş , protez saç cidden düşünülünce mantıklı geliyor ama iyi araştırılmasıyla tabi. Saçın ve protez zeminin birçok çeşidi var öğrenmek isteyenlere biraz açıklayabilirim , ya da adminlere sorun olmayacak ve siteye zarar vermeyecek ise bir protez saç kullanıcısının açtığı siteyi atabilirim buradan , konunun gerçekliğini sorunları söylenmeyen yönleri anlatıyor , gelen maillere de dönüyor birkaç sorumun cevabını da aldım , kısacası protez saç dünyasının miracle ı gibi , protezsacdunyasi.wordpress.com/ bu da sitesinin ismi , arkadaşı site üyesi olarak görmek sitenin çözüm çeşitliliği için güzel olurdu , bir bakın derim

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler