Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
74 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Protez Saç

deneyimleye deneyimleye neden öğrenilmesin be muros kardeşim , yaptın atıyorum ingilterede , orda sana elbet nasıl koruman gerektiğinin nasıl çıkartılıp takıldığının eğitimi veriliyordur . sen yolladığım son linke baktınmı ayrıca

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alp23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deneyimleye deneyimleye neden öğrenilmesin be muros kardeşim , yaptın atıyorum ingilterede , orda sana elbet nasıl koruman gerektiğinin nasıl çıkartılıp takıldığının eğitimi veriliyordur . sen yolladığım son linke baktınmı ayrıca
    herkesin kendi görüşü ama yurtdışına gidebilecek imkanım olsa daha doğrusu param çok olsa giderim dr umara tüm donürü ön tarafa arkayada vücutta ne var ne yok tüm kıllarıda arkaya ektiririm ömür boyu rahatlarım

sende haklısın kardeşim de aynı sıklık görünüm elde edilecek mi işte o var

bide o linkteki arkadaş nerede yaptırmış ilk protezini biliyor musun? tüm firmaları kötülemiş saolsun iyice karardı içim

Alıntı Alp23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende haklısın kardeşim de aynı sıklık görünüm elde edilecek mi işte o var
    tabiki elde edilmeyecek ama tamamen kel olmaktanda iyi olur yani forumda 30 yaşını geçmiş kişiler fırça gibi saçım olsun istiyor yapmayın etmeyin ya ben ne yapayım lisede bununla uğraşmaya başladım gidin ektirin seyrekde olsa saçınız olur 30 yaşından sonra neredeyse tüm erkekler saç problemi oluyor hele batıda yaşıyorsanız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabiki elde edilmeyecek ama tamamen kel olmaktanda iyi olur yani forumda 30 yaşını geçmiş kişiler fırça gibi saçım olsun istiyor yapmayın etmeyin ya ben ne yapayım lisede bununla uğraşmaya başladım gidin ektirin seyrekde olsa saçınız olur 30 yaşından sonra neredeyse tüm erkekler saç problemi oluyor hele batıda yaşıyorsanız
    muros yas 28 ve 6 ay sonra nrw 0 a gelebilirim.Nrw 3 e dogru gidiyordu saclar ve yaklasik 7 ay oldu tedavime proscar 9 ay.proscari bir hafta on gun birakicam minoxuda. cellegance da cikarsa ustlerin seyrekligini hepten kapatip ergenligime bile donebilirim. ☺ Sacsiz olmuyor dostum. Her yasta bakimli ve iyi gorunmek sart ozellikle bu yaslarda.Yoksa emekli amcalarin hayatina gecis yapariz.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu protez saç işi benim kafama yatıyor. Ekim bile olsa isteğim sıklık olmayacak. Bir mustafa ceceli yada murat boz a baktığım da fırça gibi istenilen sıklıkta benim için son çare protez olacak galiba.

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu protez saç işi benim kafama yatıyor. Ekim bile olsa isteğim sıklık olmayacak. Bir mustafa ceceli yada murat boz a baktığım da fırça gibi istenilen sıklıkta benim için son çare protez olacak galiba.
    Mustafa Ceceli'ninki ekim değil mi ?

Yeni Üye
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Ceceli'ninki ekim değil mi ?
    Önce sonrasına bakarsak ekim olmasının imkanı yok ,protez

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koray Erdoğan`in ekimlerine bakacak olursak.Niye olmasin ki ?

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler