Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
74 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Protez Saç

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dediğim firma hairlife ( elite hair) protez saç ıstanbul sisli ve ankarada çankayada şubesi var
    evet türkiye de bu işi ticarete döken firma,sayısı çok ama dediğim firmaya bakarsanız tüm dünyadada şubeleri var google a elite hair yazın görürsünüz biraz,pahalı ama yaptırırsam kesinlikle burayı tercih ederim gerisi hep fasa fiso.

Hocam ben bi yazdığım linke bak derim , ne tarz tabanlar saç çeşitleri olduğuna bak , ben senin dediğin bu firmaya da güvenmedim , her protez saç aynıdır diyor burda , yok öyle bişey türkiyede sattıkları her protez saç aynıdır ama , çinden tedarikçiden gelen herkese verilen tek tip saç bu fiyatı 150-200 usd burda da 2000-3000 tl den iteliyorlar, sana bir yabancı siteler atarım saç protezi hakkında , o zaman anlaşılır işte protez saç nasıl oluyor, termo tabanından tut avrupa saç tipine , fransız - isveç tül zemininden tut undetectible hairline ına kadar ve bu bahsettiklerim de türkiye fiyatlarının çok çok altında londranın göbeğindeki bir protezciden , 250 sterline . Bilemiyorum hocam hepbirlikte araştırmalara devam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla protez işini bende düşünüyordum ama çevremde biraz örnek gördükten sonra pek sıcak bakmıyorum artık.Sadece bir tanesininki fena durmuyor onada gözlerimmi alıştı artık ne oldu bilmiyorum.İlk gördüğümde direk anlamıştım.Ama fatih ürek'in,murat boz'un,Enrique iglesias'ın protezleri harika.Aynı şekil tolga karelinkide.Bence protezin iyi görünmesi saçın yan bölgeleri ile alakalı.Bu favori üstü denilen taraflar şakaklarda dahil.Çok fazla gerileme yoksa ekimde güzel görünüyor protezde.Ama varsa her ikiside fiyasko gibi.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

alp 23 verdigin linkte sorun var galiba
    yurtdışından almak yada yaptırmak bizim için hayal ha aldık diyelim bakımı nerede yaptıracağız bu arada,dediğim firmanın paristede şubesi var google da aratırsanız,elite hair international diye görürsünüz nerede şubeleri olduğunu ve de onlar özel bir metod kullanıyorlar tam olarak ismini hatırlayamadim kafa şeklini kişiye göre,alıyorlar ve 3 ayda amerikada yaptırılıp geliyor diğer firmalar bir kaç haftada teslim ediyorlar bu imkansız yani bir kaç haftada senin saç telinin belirlenip kafana göre bir protez çıkartmak olanaksız. zaten 4 yıl kadar sonra yaptırırm o zamana,kadarda,dahada gelişir bu sistem

Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla protez işini bende düşünüyordum ama çevremde biraz örnek gördükten sonra pek sıcak bakmıyorum artık.Sadece bir tanesininki fena durmuyor onada gözlerimmi alıştı artık ne oldu bilmiyorum.İlk gördüğümde direk anlamıştım.Ama fatih ürek'in,murat boz'un,Enrique iglesias'ın protezleri harika.Aynı şekil tolga karelinkide.Bence protezin iyi görünmesi saçın yan bölgeleri ile alakalı.Bu favori üstü denilen taraflar şakaklarda dahil.Çok fazla gerileme yoksa ekimde güzel görünüyor protezde.Ama varsa her ikiside fiyasko gibi.
    murat boz bildiğim kadarıyla topik kullanıyor zaten onun,saçı seyrek duruyor protez olsa daha sık olur ha bide o tolga karelin protezi ni yapan firma sadece ticaret amaçlı nette bakın o firmaya kimse memnun değil

SaçımınDoktoru Üyesi
    topik değil hocam foligraft dedikleri mevzu diye biliyorum.Saölarından örnek alıp ona göre bir protez üretiyorlar.Saçların ince ve seyrek yapılı ise ona göre kalın telli ise ona göre.Toppik olsa dipleir görünmez ama saçlarını diktiği yerler sırıtırdı.Karelinkini tam bilmiyorum.Ama ben hep onun hep kendi saçları sanıyordum yani gayet başarılıydı onunki.

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Mübarekler alın sistem diyip atmayın bi açın mevzuyu yav .Hiç bişey anlamıyorum .

27.03.2015 avodart
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

cidden murat bozun saçlarıda protez galiba gençlik resimlerinde saçlatı çok seyrek ulan varya paran varsa herşey var he murat bozun saçlar perukmuş desen kim inanır

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sen birde adamın gençlik saçı ile şimdiki saçına bak%100 protez ama harika ötesi duruyor.Belki kendi saçı olsa böyle olmaz.Birde boz'un kel hali var nette denize girerken onada bak :d.

27.03.2015 avodart
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler