Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Araştırma yeşil çay,siyah ? dht

Yeni Üye

Araştırma yeşil çay,siyah ? dht

Merhaba arkadaşlar
    bir araştırmada okudum 5 bardak yeşil çayın dhtnin yuzde 20 düşmesini sağlıyor...yesil ve siyah çay aynı aileden geliyorlar.
    Genelde türkiyede çok içilir.Ben de bügun okulda bir ''araştırma yapamaya başladım böyle iyi saçları olanları ne kadar saç içtiğini sordum genelde herkesin 15 ve 20 arasıydı...şimdi burda bizden olanlar böyle bir bağlantı ne kadat doğru ya yablış araştıralım

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tanıdığım kel kafalı çay tiryakisi sayısı hiç de az değil : ) Bel bağlanacak konular değil bunlar, keşke olsaydı, Hergün bi demlik çay içerdim : )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

1 demlik çay içtiğimde oluyor ama kelim

İllaki etkisi vardır, olmaz diye bir şey yok, ancak yeterli seviyede değildir. Yeşil çay pgd2 inhibitörü.

Yeni Üye
    zaten 2 3 sene öncede çıktı bu basında abd de araştırma yapılmış 6 ay yeşil çay içen grubun yüzde 33 ünde saçda canlanma artış tesbit edilmiş diyor zaten oran düşük yüzde 33 ve araştırma ne kadar doğru bilemeyiz, bu yeşilçayı en fazla tüketen toplum güneydoğu asyalı ülkeler adamlar baya baya içiyormuş ama kellik yok mu var ,kellik onlarda az diye birşeyde duymadım .Ama yinede için yeşilçay illa bişeye fayda eder

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı emrah38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten 2 3 sene öncede çıktı bu basında abd de araştırma yapılmış 6 ay yeşil çay içen grubun yüzde 33 ünde saçda canlanma artış tesbit edilmiş diyor zaten oran düşük yüzde 33 ve araştırma ne kadar doğru bilemeyiz, bu yeşilçayı en fazla tüketen toplum güneydoğu asyalı ülkeler adamlar baya baya içiyormuş ama kellik yok mu var ,kellik onlarda az diye birşeyde duymadım .Ama yinede için yeşilçay illa bişeye fayda eder
    dht yi yuzde yirmi dusursede sac cikacagi soylenemez finasterid kullaniyoruz yuzde altmis yetmis blokluyor hala sac dokulmesi var sac cikisi olmuyor dogru duzgun yuzde yuz dht baskilasanda sac cikmayabilir eskisi gibi kokun buyume uyarici bir maddeye ihtiyaci var.Kadinlarin da saci dokuluyor ama bizim kadar degil tabi ama dokuluyor sonucta.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dht yi yuzde yirmi dusursede sac cikacagi soylenemez finasterid kullaniyoruz yuzde altmis yetmis blokluyor hala sac dokulmesi var sac cikisi olmuyor dogru duzgun yuzde yuz dht baskilasanda sac cikmayabilir eskisi gibi kokun buyume uyarici bir maddeye ihtiyaci var.Kadinlarin da saci dokuluyor ama bizim kadar degil tabi ama dokuluyor sonucta.
    Finas Scalpta %30 gibi bir dht blokluyor

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    bir araştırmada okudum 5 bardak yeşil çayın dhtnin yuzde 20 düşmesini sağlıyor...yesil ve siyah çay aynı aileden geliyorlar.
    Genelde türkiyede çok içilir.Ben de bügun okulda bir ''araştırma yapamaya başladım böyle iyi saçları olanları ne kadar saç içtiğini sordum genelde herkesin 15 ve 20 arasıydı...şimdi burda bizden olanlar böyle bir bağlantı ne kadat doğru ya yablış araştıralım
    öncelikle gunde 5 bardak yesil cay icersen yuzde 20 dht düşermi bilmem ama karacigeri eline alırsın tanrı korusun o yuzden yesicl cay 1 bardak olmadı 2 bardak ic
    cayın dht bloke ettigi cin cayı var biz eskiden o konuyu konustuk keemun cayımı neydi hatırlamıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finas Scalpta %30 gibi bir dht blokluyor
    finans scaplta yuzde 30 dht bloke ediyor aratısmasını gördunmu? yani bilgimi varsayımmı

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    finas %30 blokluyorsa içenler boşuna içiyor o zaman

Sayfa 1/2 12 SonSon