Sayfa 1/8 123 ... SonSon
79 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ekitirmeyin abi türk doktorlara sac !!!!!!!!!!!!!!

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ekitirmeyin abi türk doktorlara sac !!!!!!!!!!!!!!

BU NE YAAAAA YETER LAN HEP KASAP RESİMLERE BAKIYRUM BUNU EKİM DİYE BİRDE YABANCI SİTELERDE GOSTERİYOLAR BU NASIL EKİM BEE
    Hair Transplant Photos :: Dr. Koray Erdogan

Hair Transplant Photos :: Dr. Hakan Doganay

KORAY ERDOGAN BUYRUN

ALİ KARADENİZ

Hair Transplant Photos :: Dr. Ali Karadeniz

BUDA YABANCI DOKTPORLAR ÖZELLİKLE İSPANYOL BENCE DUNYANIN EN İYİ EKİMCİSİ BU FİRMA AMA TABİ ORAYA EKTİRMEMİZ MUMKUN DEGİL
    Norwood 3 - 4 - 2326 FU's. Hair Transplant by FUE Technique. Temporal Points. Injertocapilar.com. 436/2010

http://vimeopro.com/user23345553/norwood-5-6-7

http://vimeopro.com/user23345553/norwood-3-4

ŞU YABANCI LİNKTEKİ EKİMLERE BAKIN TÜRK DOKTORLARLA KARSILASTIRIN ARKADASLAR VE LÜTFEN EKTİRMEYİNNNN LANNNN EKTİRMEEEE EKTİRMEEEEEE BU TÜRK DOKTORLARA HİC BİR TURK DOKTORA EKTİRMEEE HARBİDEN COK KIZIYORUM LAN MONOXLA KAFANA 1 SENE SIKSAN CIKACAK SACI ADAM 5000 GREFT EKTİM DİYE BİR DUNYA PARA ALIYOR YA YUHHHH EKTİRME
    ARZ TALEP NBU KİMSE SAC EKTİRMESİN YA ADAM GİBİ EKECEKLER YADA MAMA YOK HAAA YOK BEN EKTİRCEM TURK DOKTORLARA O ZAMAN GİT EŞŞEK GİBİ EKTİR PARANI VER KAFANA UC TUY DIKSIN YOLLSINLAR İSMİ BURDA OLAN OLMAYAN O KOCA KOCA EKİMCİLER DAHİL HİCBİRİNE EKTİRME SAC BÖYLE EKECEKSNİZ 5 10 BİN VERENE KADAR O PARAYA ÖMRUSUM SONUNA KADAR HER HAFTA SONU RAKI SOFRASI KURARIM YADA GÜZEL SOFRADA ŞARAP İCERİM DAHA İYİ AQ BU NE YA MİLLET GİDİYOR BUNLARA PARA VERİYOR !!!!!!!!!!!
    Konu bendeniz tarafından (18.07.2015 Saat 02:31 ) değiştirilmiştir.

Estetik yok sac ekimi oldugu belli yahu utanmadan tepe acik ekmmiş yollamislar adamlari yazik kurbanlik koyun gbi bu nasil ekim ya???

Saç ekimi konusundaki görüşlerine katılıyorum, ne kesin çözüm, ne de insanı saç sorunu yokmuş hissettirecek kadar büyük bir yatırım. Ha kaldı ki saç için o kadar parayı çıkartıp masaya koyacak ne durumum var ne de öyle bir fikrim var. Dökülürse dökülür, ben elimden geleni yaparım, fazla da takılmam gerisine.

Kalpazan doktorların kapısında koşmak, üstelik saç için bir ton para aktararak bunu yapmak... Bilmiyorum gereksiz geliyor bana. Arap coğrafyasından gelen milyarderlere göre bir lüks ancak. Bu nedenle bende ekimi doğru bulmuyorum.

Ayriyeten riskli bir iş, parayı basıp saçları iyice sık gösterecek kadar saç telini ektirdin, dökülüp gitmeyeceği ne malum bu saçların tekrar? Çoğu doktor asla dökülmez diyor ekilen saça ama, bana kalırsa o saçlarda kaybedilebilir saçlar. Önüne ektirip, tepeyi boş bırakmak. Saç çizgisini doğal bir şekilde çizmeden yapılan işlem... Hepsi Türk milletinin zihninde olan "Kurnaz ama zeki olmayan" yollardan birisi. Şark kurnazlığı deniz bunlara.

Yolladığın İspanyol doktoru takdir ettim, saç çizgisini Türkiye'de görülmemiş bir şekilde tasarlamış. Belki yaptıran kişinin isteğidir bilinmez. Ama Türkiye'de önü öyle bir yapıyorlar ki, o çizginin yapaylığı berbat duruyor. Ancak İspanyol'un yaptığı saça karşı Türklerin şu handikapı var, İspanyol'un videosundaki adamın kafadaki saç kütlesi güzel. Keyfekeder ekim yaptırmış, sonunda o kadar saçı olması normal yani.

Ben güzel olsa da, olmasa da ekimi saçma buluyorum. Saç ektiren insanlara karşı empati yaptığımda kendimi kötü hissediyorum. Yolda falan on metre öteden anlarım saçı ekilmiş olan insanı. Empati de zorluk çekmiyorum ancak o insanların düşündüğünü tahmin ettiğim şeyleri düşünmeyi kendi ruhuma yakıştıramıyorum. Sanki bir zayıflık gibi, Dorian Gray sendromu gibi bir şey bu. Elbette ektirenlere karşı saygım var, kişi kendi bedenine yapılacak müdahalelerde kararı kendi verir.

Saç gittiyse gitti bana göre, kurtarabiliyorsam kurtarırım. Olmuyorsa keyfime bakarım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arpad güzel ve saglikli düsünüyorsun.
    sana katiliyorum

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    videolara baktımda beni o ispanyol doktorlar bile tatmin etmez ekim işinden iyice soğdum ben.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Iyi bu ekim gercekten cok cok çok zor , Şu Avrupadan akın akın Turkiyeye sac ektirmeye geliyorlar haberleri nasıl oluyor anlamıyorum
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sanki tedaviler kesin sonuç veriyor.Tatmin ediyor mu peki tedavi ? Ekim iyi olursa tedaviden daha iyi sonuç alinir

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sac dökülmesi yasayan birisinin beklentisi nedir bu cok önemli. 17 yasina geri dönmek mi? maalesef ne tedavi ile ne de ekim ile o yaslara dönmek mümkün degil.

sac dökülmesi yasayan kisinin yapabilecegi seyler, dökülme evresine göre farklilik gösterir.

1-saclar dökülmeye basladigi andan itibaren tedavi ise yarayabilir ama kesin cözüm olamaz dökülmeyi yavaslatir.

2-Sac dökülme evresi ilerlemis ama halen seyrekte olsa sac olan kisiler ise, ekim bile yaptirsa tedaviye devam etmek zorundalar.

3- NW7 olmus kisiler bence ne tedavi ne de ekim düsünmesinler, sifir numara ve hayat devam felsefesine alissinlar.

Ayrica; sac ekiminde sac cizgisine takilanlar olmus. bence bir ekimin basarisi önce dogallik sonra SIKLIK ile degerlendirilmeli. yoksa kafaya protez sac takanlarin nasil belli oluyorsa ekim de belli olur.

Türkiye`de iyi ekimcilerden sayilan koray erdoganin ekim örneklerinde yogunluk iyi acikcasi sac cizgileri de iyi, sonucta cok yakindan ve isik altinda cekilmis resimler, diger ekimci ali karadenizi tanimiyorum. koray erdogani da hic sevmiyorum ama objektif degerlendirmek lazim, adam ülkedeki iyi bir kac ekimciden birisi.

şu ispanyol ekimci ne kadar ücret istiyo acaba ? netten baktımda türkçe sayfalarda bişey bulamadım. ne kadar istediğine dair bilgisi olan arkadaşlar yazsa iyi olur.

böyle durumlarda keşke ingilizce bilsem diyorum

Alıntı tylerdurden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu ispanyol ekimci ne kadar ücret istiyo acaba ? netten baktımda türkçe sayfalarda bişey bulamadım. ne kadar istediğine dair bilgisi olan arkadaşlar yazsa iyi olur.

böyle durumlarda keşke ingilizce bilsem diyorum
    vallaha bilemiyorum

Sayfa 1/8 123 ... SonSon