Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: İçim hep buruk

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin kötü yanı harcadığın emeğe değmemesi çok üzücü oluyor.Para veriyorum losyonlar sıkıyorum hatta yan etkilerini göze alıp finasterid içiyorum ( en geç 1 yıl içinde de eninde sonunda dutasterid'e geçeceğim adım gibi eminim ).Bunların sonucunda da en azından nw1-2 arası bi saç yoğunluğum olmalı ki karşılığını alıp mutlu olayım.Bütün bunları yapıp da hala saçına şekil veremeden açıkları kapatıp gezmek koyuyor adama :/

Beyler psikoloji herkeste yakınmış demekki , bi de aklımda şöyle bir yöntem var ekim , protez dışında bunu düşünüyorum bu aralar , Hair pigmentation diye bir olay var youtube da yazıp videolara bakabilirsiniz , kafanın yanı ve arkasında ne kadar saç varsa ne kadar kaldıysa hepsini üste ekip brad pitt , Fury filmindeki gibi şekil yapacaz , yanlara da hair pigmentation ile kapatacağız , ne diyorsunuz oluru var mı yoksa çok mu uçtum

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hair pigmention bi çeşit dövme mi?

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen nokta nokta dövme yapıyor 3 numarayla kesilmiş gibi bi görüntü oluyor

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alp23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler psikoloji herkeste yakınmış demekki , bi de aklımda şöyle bir yöntem var ekim , protez dışında bunu düşünüyorum bu aralar , Hair pigmentation diye bir olay var youtube da yazıp videolara bakabilirsiniz , kafanın yanı ve arkasında ne kadar saç varsa ne kadar kaldıysa hepsini üste ekip brad pitt , Fury filmindeki gibi şekil yapacaz , yanlara da hair pigmentation ile kapatacağız , ne diyorsunuz oluru var mı yoksa çok mu uçtum
    acilin pigmentation arastirmacisiyim )

daha önce de foruma yazmistim yine yazayim yine uyarayim. suan bu isi Türkiye`de yapabilen yok. yapiyorum diyen bir dövmeci var ser ile basliyor soyadi, inanmayin. kafa mürekkepli ve bir süre sonra da maviye yesile kacan bir renkle dolasirsiniz. adam tattoo boyasiyla pigmentasyon yapmaya calisiyor ve bazi salaklar da gitmis yaptirmis.

Ankara`da falan da yapan bir kac dövmeci var onlarda ayni teknik ve tattoo boyasi ile yapiyorlar, aman diyeyim gidip yaptirmayin. uygulama sonrasi direk tattoo oldugu belli olur, dövme boyasi zaten bir süre sonra mavi ve yesile döner.

Bu pigmentasyon olayini avrupada iyi yapan yerler var, ingilterede HIS, belcikada prohair vb. adamlar cok pahali medikal amacli üretilmis boyalar ile yapiyorlar. ayrica sacinizi cik iyi analiz edip yanlarla üstlere ayni görüntüyü verebiliyorlar. her bölgede farkli perspektif ve boyutlu sekilde calisiyorlar. yani öyle kafaya noktalar koyarak olan basit birsey degil. seyrek saclara yapilmis uygulamalar da var gayet basarili.

önce sac ekimi ardindan seyrek alanlara pigmentasyon mantikli geliyor, ya da benim kafa zaten 0 ya da 1 numara SIK görünsün diyorsaniz da mantikli.

fakat ALP in dedigi gibi yandaki tüm saclari falan ekimde aldirmayin )

fiyat olarak iyi bir yerde 1500 ile 3000 euro arasi degisiyor uygulamalar, avrupaya ucus 1 hafta kalis vs. daha pahaliya patlayabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    dostum yazdıklarını okudum bende 21 yaşında universite öğrencisiyim öyle senin düşündüğün gibi saçlar dökülünce asosyal olunmuyor o tamamen sana kalmış bişey benim sınıfta bildiğin kel kafada 1 tutam saçı kalmış arkadaşlarım var adamlar bir kirli sakal şekli yapıyor azıcıkta laf yapıyor 2-3 espiriye kızlar cepte yani karamsal olmanın bir anlamı yok ama işte ne desek boş malesef :/

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acilin pigmentation arastirmacisiyim )

daha önce de foruma yazmistim yine yazayim yine uyarayim. suan bu isi Türkiye`de yapabilen yok. yapiyorum diyen bir dövmeci var ser ile basliyor soyadi, inanmayin. kafa mürekkepli ve bir süre sonra da maviye yesile kacan bir renkle dolasirsiniz. adam tattoo boyasiyla pigmentasyon yapmaya calisiyor ve bazi salaklar da gitmis yaptirmis.

Ankara`da falan da yapan bir kac dövmeci var onlarda ayni teknik ve tattoo boyasi ile yapiyorlar, aman diyeyim gidip yaptirmayin. uygulama sonrasi direk tattoo oldugu belli olur, dövme boyasi zaten bir süre sonra mavi ve yesile döner.

Bu pigmentasyon olayini avrupada iyi yapan yerler var, ingilterede HIS, belcikada prohair vb. adamlar cok pahali medikal amacli üretilmis boyalar ile yapiyorlar. ayrica sacinizi cik iyi analiz edip yanlarla üstlere ayni görüntüyü verebiliyorlar. her bölgede farkli perspektif ve boyutlu sekilde calisiyorlar. yani öyle kafaya noktalar koyarak olan basit birsey degil. seyrek saclara yapilmis uygulamalar da var gayet basarili.

önce sac ekimi ardindan seyrek alanlara pigmentasyon mantikli geliyor, ya da benim kafa zaten 0 ya da 1 numara SIK görünsün diyorsaniz da mantikli.

fakat ALP in dedigi gibi yandaki tüm saclari falan ekimde aldirmayin )

fiyat olarak iyi bir yerde 1500 ile 3000 euro arasi degisiyor uygulamalar, avrupaya ucus 1 hafta kalis vs. daha pahaliya patlayabilir.
    Aynen hocam heryerde yapılacak birşey kesinlikle değil , çok dikkatli plan program gerektiren iş , benim de bu aralar düşündüğüm bişeydi o yüzden norwood 7 lerde filan komple tüm donor bolgelerden alınan kokler ile dediğim gibi sadece üste ekilen brad pitt fury modeli yapılamaz mı , yapılabilecek birşey mi onu merak ediyorum sadece siz ne dersiniz

Sayfa 2/2 İlkİlk 12