Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
90 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Miracle Losyon Artı ve Eksileri Yeni Başlayacaklar için

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmkaniniz varsa ru kullanin, herseyden yan etki goren ben ru dan gormedim. Kar, yan etki orani ru dan daha iyi bir antiandrojen yok. Bi cok losyon kullandim ru yu tek geciyorum.
    Gerçekten çok doğru nelerden yanetki görenler tanıdım ruda hiç bir yanetki görmediler üstelik etkide üst düzey.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Mayıs ayından itibaren ön taraflar için Miracle losyon ve ketoral+acnelyse kremleri kullanıyorum. Sarı tüylerde ki artıştan başka bir gözle görülür etki yakalayamadım. Ne yapmamı önerirsiniz veya Cell losyon eklense nasıl olur?

Yeni Üye
    merhabalar miracle losyona başlamayı düşünüyorum bende ama ne kadar süreli kullanılıyor ve nasıl bırakılıyor acaba pat diye mi?

yaşın miracle losyonun basarisina etkisi nedir.mesela ben 37 yasindayim.benim icin hersey bittimi acaba

Alıntı alchemila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşın miracle losyonun basarisina etkisi nedir.mesela ben 37 yasindayim.benim icin hersey bittimi acaba
    Her yaş ve dönemde aynı derecede etkilidir ancak saç potansiyeli herkeste farklıdır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı alchemila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 34 yaşındayım ama her şey iyi gidiyor. Kafanızda ufak tüyler kıllar varsa etkili olur.
    Konu Kemairon tarafından (18.09.2016 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

selam bende miracle losyon kullanıyorum saçımda yağlanma gitti sarı ayva tüyler belirdi ama kafa derimde sivilce oluyor birazda kafam kaşınıyor bunun için ne yapmak gerek
    Konu sacsiz ayu tarafından (18.09.2016 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    merhaba arkadaşlar. yaş 30. ön kısımdan kafamın arkasına kadar olan üst-baş kısmında aşırı dökülme oluyor. 2 yıldır artık seyrelmeye de başladı. bu nedenle miracle losyon için 100 ml elseve arginin 1 kutu 100 mg aldactrone 1 kutu diane 35 ve 1 ampul decort karışımını yaptım.

fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum. 2 gündür iki kez sıktım elseve şişesinden ve ilk sıktığımda baş ağrısı yaptı duş alınca geçti. ikinci kullanışımda yani bugün sanki gözlerime baskı yapılıyormuş uykum varmış gibi hafif baş dönmesi yaşadım ama bu etki 1 saat sonra geçti.

benim sorum miktar ayarlamasında. minox kutusundan 5 fıs sanırım. ama elseve kutusundan kaç fıs günde kaç kez kullanmalıyım? cinselliğimin kötü anlamda etkilenmesini engellemk istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. bu karışım nasıl kullanılmalı? sabah akşam?

Alıntı Kiklop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. yaş 30. ön kısımdan kafamın arkasına kadar olan üst-baş kısmında aşırı dökülme oluyor. 2 yıldır artık seyrelmeye de başladı. bu nedenle miracle losyon için 100 ml elseve arginin 1 kutu 100 mg aldactrone 1 kutu diane 35 ve 1 ampul decort karışımını yaptım.

fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum. 2 gündür iki kez sıktım elseve şişesinden ve ilk sıktığımda baş ağrısı yaptı duş alınca geçti. ikinci kullanışımda yani bugün sanki gözlerime baskı yapılıyormuş uykum varmış gibi hafif baş dönmesi yaşadım ama bu etki 1 saat sonra geçti.

benim sorum miktar ayarlamasında. minox kutusundan 5 fıs sanırım. ama elseve kutusundan kaç fıs günde kaç kez kullanmalıyım? cinselliğimin kötü anlamda etkilenmesini engellemk istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. bu karışım nasıl kullanılmalı? sabah akşam?
    Şırınga ile 1.5 ml çekip yayın ya da 1.5 ml kaç fıs ediyor ölçün.

Miracle losyonu ilk tarifiyle hazırlayıp kullanıyorum. Aldactone yan etkilerinde böbreklerde fonksiyon bozukluğu yazıyor. Uzun vadede bu türlü bir şeyin başımıza gelme durumu olabilir mi sizce?
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon