Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
90 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Miracle Losyon Artı ve Eksileri Yeni Başlayacaklar için

Miracle losyonu kullanmaya yeni başladım. 4 gün oldu saç ve derim artık daha sağlıklı dökülmeyi çok azalttı ve kokusu gayet güzel neden rahatsız oluyorsunuz amlayamadım. Şimdilik bir kötü yanını göremedim. Daha çok yeni bakalım ilerleyen dönemlerde etkileri göreceğiz.

17-05-2016 düzeltme
    Losyon sıcakta kaldıkça etkisini kaybettiğini hissettim. Güzel kokusu kötü bir kokuya dönüştü. Tavsiyem küçük dozlarda hazırlanıp dolapta saklanması. Sıcaklık etki ediyor losyona zarar veriyor.
    Konu horizon tarafından (17.05.2016 Saat 02:43 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba arkadaslar .. 8 ay finas kullandim 1,5 ay sonrasi miracle losyona gectim (jenerik hali). Fakat cinsel istegim yerlerde finastan dahamı etkili cinsel konuda?

Alıntı horizon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu kullanmaya yeni başladım. 4 gün oldu saç ve derim artık daha sağlıklı dökülmeyi çok azalttı ve kokusu gayet güzel neden rahatsız oluyorsunuz amlayamadım. Şimdilik bir kötü yanını göremedim. Daha çok yeni bakalım ilerleyen dönemlerde etkileri göreceğiz.

17-05-2016 düzeltme
    Losyon sıcakta kaldıkça etkisini kaybettiğini hissettim. Güzel kokusu kötü bir kokuya dönüştü. Tavsiyem küçük dozlarda hazırlanıp dolapta saklanması. Sıcaklık etki ediyor losyona zarar veriyor.
    Aldactone içerikteki nişasta kireç vb dolgular koku yapar saf spiro ile hazırlayın hiç bir koku artışı olmaz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    saf spiroyu nerden bulacaz.. eczanelerde var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    yazdıklarım niye onaya düşüyor...

Yeni Üye
    İyi forumlar. Miracle losyona birkaç gün içinde başlayacağım bende. Önemli bir sorum var.
    Tüm kutudaki ilaçları direk elsevin içine atsak ve öyle kullansak zararı olur mu?
    not: 28 yaşındayım yanlar açıldı. Stresin de etkisi var.

Moderatör
    artılar:
    saç
    fiyat performans ürünü

eksiler:
    cinsel yan etki
    şok dökülme
    koku
    eczaneye gidip doğum kontrol hapı istemek (ortamlarda kullanmıyorum dersin)
    klinik onaylı, güvenlik testli değil risk kullanana ait
    7/10
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör
    sanıyorum yeni gelen arkadaşlar böyle bir değerlendirme istiyor. arkadaşlar bunlar kullananların da sizin gibi sıradan vatandaş olduğunu bu etkenlerin de sonuç göstermesinin garanti olmadığının bilincinde olun burdaki insanlar isviçreli bilim adamı değil kesin cevaplar aramayın kişiden kişiye değişir bu mesele a kişisini sırma saçlı yapan etken sizin durumunuzu daha kötü hale getirebilir
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Banned
    Kesinlikle katılıyorum.. Bu gribal enfeksiyonlarda güçlü antibiyotiklerin her vakada çalışması durumundan çok bağımsız. Tek bir kompleks durum söz konusu değil ve varyasyonları var. Bunu finansterid ve minoxil de açıkça görüyoruz. İki aylık dönemdeki minox kullanımı döngüye girerken bazen çok uzun bir vade de isteyebiliyor. Buradaki kilit nokta kişinin kendi mekanizmasını çok iyi tanımasıdır.

Alıntı vegas01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi forumlar. Miracle losyona birkaç gün içinde başlayacağım bende. Önemli bir sorum var.
    Tüm kutudaki ilaçları direk elsevin içine atsak ve öyle kullansak zararı olur mu?
    not: 28 yaşındayım yanlar açıldı. Stresin de etkisi var.
    İlk kullanımda tarife birebir uymanız daha uygun olur. Zamanla yan etki görmemeniz durumunda miktarı arttırabilirsiniz.
    Konu saçmasaç tarafından (09.07.2016 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon