Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
90 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Miracle Losyon Artı ve Eksileri Yeni Başlayacaklar için

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaz sicagi zaten ilaclarin saklama kosullarinin ustunde bozulmasi mumkun. Disarda tutunca kokusu cok agirlasmisti kendim rahatsiz olmaya baslamistim artik.Atin dolaba dursun.Hazine degilki bu saklama yeri ariyorsunuz.
    dolapta saklayınca dolap kokmuyor mu?
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dolapta saklayınca dolap kokmuyor mu?
    Agzi kapali elseve sisesi dolabi nasil kokutsun.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Agzi kapali elseve sisesi dolabi nasil kokutsun.
    banyodaki dolapta cellagence ve miracleyi saklıyorum, miracle elseve şişesinde. kapağı açınca insanın yüzüne çarpıyor koku, ikisi de kokuyor
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banyodaki dolapta cellagence ve miracleyi saklıyorum, miracle elseve şişesinde. kapağı açınca insanın yüzüne çarpıyor koku, ikisi de kokuyor
    Ben hic kapagini felan acmiyorum.Ihtiyac olmuyor biraz kolonya koyuyorum icine onun kokusu zaten bastiriyor.Losyonlu kafayla disarida cikiyorum arkadaslarla kokuyla ilgili bisey duymadim.Yaz oldugu icin koku molekulleri hafada hemen yayiliyor rutubette cok olunca koku daha bi agir geliyor insanin burnuna
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Öncekikle herkese merhaba.ben 2 aydır miracle losyon kullanıyorum ilk losyonum orijinal tarif ikinci losyon ise aldoctonu 2 kutuya çıkardım ayrıca tedavime ketoral krem ve zyrtec ekledim kremi her gece yatmdan önce 1 kez kullanıyorum yine zyretci de günde 2 defa 1er mg olarak sürüyorum bu süreçte dökülmem devam ediyodu ama öyle çok değildi
    10 gün önce tatile gittim losyonumu da götürdüm tabi ancak bi kaç gün geçtikten sonra losyonun kokusu ağırlaştı ve bu ağırlaşmadan bi kaç gün sonra saçlarım felaket döküldü daha önce böyle bişey yaşamadım ve toplamda 10 gün içinde sol tarafım adeta kelleşti
    Miracleye son bi kaç gündür ara verdim sizce ne yapmalıyım hangi tedaviye başlamalıyım bu saçla hayata küstüm resmen hani şevkle başladığım tedaviden bu sonucu alınca tüm şevkim kırıldı elimi saçıma atmaya korkar oldum ekim düşünüyorum bazen ama o da sinmiyo içime napacağım bilmiyorum bi akıl verin lütfen resim atmayı bilmediğim için atamıyorum bu arada tarif ederseniz yükleyim
    Biraz uzun oldu kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim

toomy156
    Guest
    Alıntı Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncekikle herkese merhaba.ben 2 aydır miracle losyon kullanıyorum ilk losyonum orijinal tarif ikinci losyon ise aldoctonu 2 kutuya çıkardım ayrıca tedavime ketoral krem ve zyrtec ekledim kremi her gece yatmdan önce 1 kez kullanıyorum yine zyretci de günde 2 defa 1er mg olarak sürüyorum bu süreçte dökülmem devam ediyodu ama öyle çok değildi
    10 gün önce tatile gittim losyonumu da götürdüm tabi ancak bi kaç gün geçtikten sonra losyonun kokusu ağırlaştı ve bu ağırlaşmadan bi kaç gün sonra saçlarım felaket döküldü daha önce böyle bişey yaşamadım ve toplamda 10 gün içinde sol tarafım adeta kelleşti
    Miracleye son bi kaç gündür ara verdim sizce ne yapmalıyım hangi tedaviye başlamalıyım bu saçla hayata küstüm resmen hani şevkle başladığım tedaviden bu sonucu alınca tüm şevkim kırıldı elimi saçıma atmaya korkar oldum ekim düşünüyorum bazen ama o da sinmiyo içime napacağım bilmiyorum bi akıl verin lütfen resim atmayı bilmediğim için atamıyorum bu arada tarif ederseniz yükleyim
    Biraz uzun oldu kusura bakmayın şimdiden teşekkür ederim

DEMİR EKSIKLIGI TEST YAPTIR KANSIZLIK TEST YAPTIR B12 TEST YAPTIR BIOTIN TEST YAPTIR BUNLAR NORMALSE GENETIK DOKULME DHTYE YONEL kardeşim eğer dokulmene mıraclede fayda etmedıyse avodart yada proscar kullan derım ben bana fayda ettı acıkçası benım baba kel 2abım kel olmasına ragmen saclarım gur ama daha gur olsun ıstıyorum ALLAH IZIN VERIRSE

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oda sicakligi 20 dereceden yüksek oldugu müddetçe miracle losyon buzdolabinda saklanmali. dutas losyon da öyle. Çünkü kışın bile odada bozuluyor, hem de 1 saat içinde. O ağır ve kötü koku etkenler bozuldugu icin oluyor, losyonunuzu buzdolabinda saklayın.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Cevaplarınız için teşekkür ederim.Doktora gitmiştim ancak test yapma gereği duymadı erkek tipi dedi gerçi saçımın dökülme şekli de tipik erkek tipi dökülme ama gene de ilk fırsatta değerlerime baktıracağım.forumdan takip ettiğim kadarıyla min+dut losyonuna sıcak bakıyorum çünkü dökülmem dursa bile saç çıkışı lazım bu haliyle saçlar rezil durumda ama bi çok kişi de minoxtan uzak dur demiş o konuda da kararsızım ancak saçlar da gitti sayılır kaybedecek de pek bişey yok.soru çok da cevaplara ulaşamıyorum bi türlü ��

Arkadaşlar 2 haftadır miracle losyon kullanıyorum, dökülmenin arttığını veya hiç azalmadığını düşünüyorum. Dökülmenin durmaması normal mi ? Birde miraclenin kötü koktuğunu söyleyen var acaba bende mi sorun var bence gayette güzel kokuyor

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

Saç derisi kuru olanlar için pek kullanışlı olduğunu düşünmüyorum kendi adıma.Kullandığım dönemde saç derim müthiş kurumuştu ve acı veriyordu.Çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse memnun olurum

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon