Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
90 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Miracle Losyon Artı ve Eksileri Yeni Başlayacaklar için

SaçımınDoktoru Üyesi
    yağlanamayı kesiyor.
    dökülmeyi ve kasıntıyı azaltıyor

ben nisandan beri miracle kullanıyorum, haziran sonunda şiddetli bir dökülme basladı hala gecmedi döngü müdür bilmiyorum.

Banned
    Alıntı linmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Minoxtan 2 yıl kullandıktan sonra döngü yüzünden bıraktım haliyle çıkanlar gitti ama vücudumdaki kıllanma baki kaldı.. Yaklaşık 8 ay Miracle losyon kullandım tek güzel yanı olan saçlara hacip verdi yağlanmayı sıfıra indirdi yeni saç çıkışı gözlemleyemedim ayda bir resim çekip karşılaştırdım.. Yeni tedaviyi bekliyorum bakalım.. Benim gibi her şeyi deneyenlere tek tavsiyem sadece saç için her önüne geleni kullanmayın sonuçta sizin etkisini zamanla yok olduğunu zannettiğiniz şeyler aslında vücüdunuzda birikiyor sonra belli bir yaşa gelince hastalıklara dönebiliyor bence düşünün hayatınızın kalitesi için, saç için bu kada riske girip önüne gelen ilacı tüketmeye değermi ?
    değer...

Arkadaşlar havanin sicak olmasindan dolayi miraclenin kokusunda bir degisme hissettim hafiften. O nedenle buzdolabinda saklamaya karar verdim. Asil sorum su: Koku degisimi zamaniyla birlikte dokulme sayim arrti. Halbuki oncesine boyle olmamisti.
    Sizler nasil ve nerede sakliyorsunuz? Daha once boyle birşey yasadinizmi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı cemba123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar havanin sicak olmasindan dolayi miraclenin kokusunda bir degisme hissettim hafiften. O nedenle buzdolabinda saklamaya karar verdim. Asil sorum su: Koku degisimi zamaniyla birlikte dokulme sayim arrti. Halbuki oncesine boyle olmamisti.
    Sizler nasil ve nerede sakliyorsunuz? Daha once boyle birşey yasadinizmi?
    yaz sicagi zaten ilaclarin saklama kosullarinin ustunde bozulmasi mumkun. Disarda tutunca kokusu cok agirlasmisti kendim rahatsiz olmaya baslamistim artik.Atin dolaba dursun.Hazine degilki bu saklama yeri ariyorsunuz.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Banned
    buzdolabında saklayınca bir sorun olmazmı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buzdolabında saklayınca bir sorun olmazmı ?
    koy buzdolabina dursun. Buzluga koymayin tabi Sogumadan dolayi dibe cokme olursada kullanmadan once calkalayin.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Banned
    kavurucu yaz sıcaklarında eminim ki ilaçlar bozuluyor. Dolapta saklamak en iyisi sanırım

Miracle kullanan arkadaşlar kafada biriken tortudan dolayi hergun saçınızı yikiyormusunuz? Tortulu görüntüyü cok takmam ama tortulu bir sac derisinin saca zararı olmaz mi gozeneklere falan?

Banned
    ben daha önce minox kullanmadım. sadece miracle losyon mu kullanmamı önerirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben söyleyeyim olumsuz yanlarını 1 hafta kullandım baya yanetki görünce bıraktım

-Adamı gerçekten mallaştırıyor.Yani hiçbişeye odaklanamıyorsun dikkatın cok dagınık oluyor.
    -Baş ağrısı yaptı.
    -Testis ağrısı yaptı.
    -Çok kötü kokuyor.

Bunlar benim gördügüm yan etkiler.Herkesde olacak diye bişey yok ama bende olunca bırakmak zorunda kaldım.

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon