Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 4200 greft saç ekimim

4200 greft saç ekimim

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gün önce saç ekimim gerçekleşti. ...........yaptırdım forumlardan takip ettiğim bir hoca yorumlarsanız sevinirim
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg‎
Görüntüleme: 4172
Büyüklüğü:  346.1 KB (Kilobyte)
ID:	2235   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 4708
Büyüklüğü:  206.7 KB (Kilobyte)
ID:	2236   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 4073
Büyüklüğü:  301.2 KB (Kilobyte)
ID:	2237   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 4181
Büyüklüğü:  295.3 KB (Kilobyte)
ID:	2238   Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Görüntüleme: 4278
Büyüklüğü:  288.9 KB (Kilobyte)
ID:	2239  
    Konu Miracle tarafından (08.06.2016 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.

öncelikle merhaba;
    güzel olmuş biraz zahmet çekiceksin ilk bir ay 20. günden sonra şok dökülme olacak yaklaşk yüzde yetmişini kaybedeceksin; üçüncü aydan sonra saçların çıkmaya başlayacak bu arada proskar ve biotin kullanmanıtavsiye ederim şok dökülme az olur şimdilik bukadar ilk bikaç hafta hijyene çok dikkat et mikrop kapmasın
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Biotin kullanıyorum proscarı daha önce kullanmıştım korkum yok onu da kullanabilirim. Ekim bana biraz seyrek gibi geldi yada inşallah yanıluyorumdur. Yorumun için teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnşallah beklediğinden daha iyi sonuç alırsın hocam.Bu arada bu serotonin mutluluk hormonu değilmiydi ya?
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

SaçımınDoktoru Üyesi
    öbür forum kapanmis sanirim. yakinda mezbahaya döner buralar

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun umarım istediğiniz sonucu alırsınız ekim sonuçlarının paylaşılmasını yararlı buluyorum
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Ekim konusu manuplasyona çok açık bir durum, sitemizde buna aşırı bir özen göstereceğiz iyi niyetli şeffaf soru cevap tanıtım vs olabilir ama asla karalama ve manuplasyona izin verilmeyecektir internet forumu ve sosyal medya doğası gereği bu yöndeki çabalar sonucu sitemiz zarar görmeye başlarsa sitenin tüm gücünün o cenahın hem maddi hem de manevi olarak aleyhine dönmesine sebep olacak şekilde kullanılacağını hatırlatmak isterim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Çok teşekkürler kardeşim evet hocanın kullandığı lakap gibi birşey

Çok teşekkür ederim saolun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekim konusu manuplasyona çok açık bir durum, sitemizde buna aşırı bir özen göstereceğiz iyi niyetli şeffaf soru cevap tanıtım vs olabilir ama asla karalama ve manuplasyona izin verilmeyecektir internet forumu ve sosyal medya doğası gereği bu yöndeki çabalar sonucu sitemiz zarar görmeye başlarsa sitenin tüm gücünün o cenahın hem maddi hem de manevi olarak aleyhine dönmesine sebep olacak şekilde kullanılacağını hatırlatmak isterim.
    haklisiniz hocam bu sitenin diger siteye benzememesi gerekli asla.Orda takildigimda tedavilerden vazgecip ekime yonlenmistim.Cunku alteratifleri unutuyorsunuz bi sure sonra ekimi kesin cozummus gibi sunuluyor
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 1/3 123 SonSon