Sayfa 1/4 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sağ Şakaklar?

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova

Sağ Şakaklar?

Merhaba, arkadaşlar.

Ben iki aydır imzam'daki tedaviyi düzenli olarak uyguluyorum . Ben sağ şakak ve alın çizginin, sol bölgeye göre çook geri'de kaldığını görüyorum... Bu sorun sadece bende mi, yoksa her kes için aynı mı?

Bunun nedeni ne olabilir, arkadaşlar? Oradaki saç kökleri ölmüş mu, yoksa orası daha mı zor sonuç verir?

Siz'de de aynı problem var mı?

Teşekürler şimdiden.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ayni durum bendede var sag sakak nedense daha erken dokuluyor tedavidede cok gec yanit veriyor.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayni durum bendede var sag sakak nedense daha erken dokuluyor tedavidede cok gec yanit veriyor.
    Ne kadar ilginç değil mi? Sol şakaklar mükemmel doluyor, ama sağ,.. henüz tepki yok.

Bu tedaviyi çok sevdim. Saçlarım kendine gelmeye başladı! 7,8 ay sonra InşAllah daha iyi olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ilk tedavimde minoxta sol sakak uc dort cm cekilmesjne ragmen yan kisimlarida dahil komple kapanmisti sag sakak ise yarisi kadar kapanmisti.Dermoroller ekliyip gormem lazim tedavi sonucunu birde.Proscari birakip yeniden minox dutasli tedaviye baslayabilirim.Icine 10 tane koyuyordum simdi sadece sakak icin 15 tane avodart atip minoxa hrrgun kullanip iki ay bekleyip gormek lazim gelisme oluyor mu diye tuylerin yarisi sac olsa zaten acik alan kalmayacak.

Yer
    Istanbul/Yalova
    ilk tedavimde minoxta sol sakak uc dort cm cekilmesjne ragmen yan kisimlarida dahil komple kapanmisti sag sakak ise yarisi kadar kapanmisti.Dermoroller ekliyip gormem lazim tedavi sonucunu birde.Proscari birakip yeniden minox dutasli tedaviye baslayabilirim.Icine 10 tane koyuyordum simdi sadece sakak icin 15 tane avodart atip minoxa hrrgun kullanip iki ay bekleyip gormek lazim gelisme oluyor mu diye tuylerin yarisi sac olsa zaten acik alan kalmayacak.
    Dutasterid(Avodart) kapsülleri arttırmak yararlı olur mu sizce?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutasterid(Avodart) kapsülleri arttırmak yararlı olur mu sizce?
    bende ise yaramisti bir kutu bitirdim sadece sonra biraktim hepsi birden agir gelecek diye tabi faydasi olur o bolgedeki dht yi minimize etmis oluyorsun.Ama cok ovaliyip yedirmeye ugrasmamak gerek yoksa alkolle birlikte deri hemen soyuluyor kepek goruntusu olusuyor abartmamak lazim.Birde saclar son dokulenler ilk cikiyor uzun yillar gecmisse dokulmenin ardindan kokun uyarilmasi sac uretecek hale gelmesi uzun suruyor ilk kullandiginizda bir kac ayda bir kac cm ilerleme olurken sonrasinda mm lik gelismeler olmaya basliyor.2 ayda kendine vakit aliyor bu is gunde bir kere kullanilqn yan etkisi cok az olan urun olsa yillarca kullaniriz bikkinlikta olmaz boylece.Aksam evdeyken kullanirsin br kac saat sonrada losyon emilmis olur.Rahat rahat takiliriz.Miracle losyon mesela yaza pek uygun degil fena kokuyor hava isindikca.Sosyal hayat icerisinde kimseyi rahatsiz etme hakkimiz yok sonucta evde bile sorun olabiliyor kokusu bende koku olayini azaltsin diye icine kattigim kolonya miktarini artirdim hem komple cozuldu losyon hemde koku cok az kaldi kolonyanin kendi aromasi kokusu var .Bastiriyor kotu kokuyu

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan ne ters adamım bu genelleneyi bozacağım bendede aksine sol şakak daha geride hatta saçımın sol tarafı sağ tarafa göre daha seyrek durumda

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bendede tam tersi sağ şaka çok daha iyi sonuç veriyor
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağ şakaktan bende muzdarip haldeyim, bana mısın demiyor. Sol uysal. Tedaviye en çabuk yanıt veren yer belki de.

Yer
    Istanbul/Yalova
    bende ise yaramisti bir kutu bitirdim sadece sonra biraktim hepsi birden agir gelecek diye tabi faydasi olur o bolgedeki dht yi minimize etmis oluyorsun.Ama cok ovaliyip yedirmeye ugrasmamak gerek yoksa alkolle birlikte deri hemen soyuluyor kepek goruntusu olusuyor abartmamak lazim.Birde saclar son dokulenler ilk cikiyor uzun yillar gecmisse dokulmenin ardindan kokun uyarilmasi sac uretecek hale gelmesi uzun suruyor ilk kullandiginizda bir kac ayda bir kac cm ilerleme olurken sonrasinda mm lik gelismeler olmaya basliyor.2 ayda kendine vakit aliyor bu is gunde bir kere kullanilqn yan etkisi cok az olan urun olsa yillarca kullaniriz bikkinlikta olmaz boylece.Aksam evdeyken kullanirsin br kac saat sonrada losyon emilmis olur.Rahat rahat takiliriz.Miracle losyon mesela yaza pek uygun degil fena kokuyor hava isindikca.Sosyal hayat icerisinde kimseyi rahatsiz etme hakkimiz yok sonucta evde bile sorun olabiliyor kokusu bende koku olayini azaltsin diye icine kattigim kolonya miktarini artirdim hem komple cozuldu losyon hemde koku cok az kaldi kolonyanin kendi aromasi kokusu var .Bastiriyor kotu kokuyu
    Bu koku problemi bende çekiyorum, tek şikayetim o. Forumdaki üstadlar bu probleme bir el atsa

Demek bu problem bir çok kişide var. Nedeni ne acaba, arkadaşlar? Orası sanki hiç saç çıkmayacakmış gibi duruyor. Ve yüz görüntümüzü çok bozuyor

Kremleri kullanıp faydasını görenler yazsın lütfen.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon