Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: Sağ Şakaklar?

Tek basina androcurla olur mu bilmiyorum ama muzdarip abinin tedavisi cok yonlu sadece androcur cikardi demek imkansiz ve anladigim kadarıyla hepsini bir kullanmaya basladigi icin hangi etkenin tam etki ettigini bilemiyor.belki de hepsinin birlesimi bi makinenin parcalarini olusturuyodur.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı stud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek basina androcurla olur mu bilmiyorum ama muzdarip abinin tedavisi cok yonlu sadece androcur cikardi demek imkansiz ve anladigim kadarıyla hepsini bir kullanmaya basladigi icin hangi etkenin tam etki ettigini bilemiyor.belki de hepsinin birlesimi bi makinenin parcalarini olusturuyodur.
    Aynen öyle mesela önler ve şakaklardaki saçları minox çıkardı bariz belli güçsüzler androcur çıkarsa öyle olmazdi mesela. Genel seyrekliği kapattı diyebilirim ama. Zaten saçları kazitmistim dhtden kurtulanlar sağlıklı olarak geldiler hep.

şakaktaki tüyleri saç sanan ey sevgili kardeşlerim ...yanılıyorsunuz..onlar saç değil ilaçların kalınlaştırdığı tüyler..anlayın bunu artık şakak için malesef oral tedavi etkilidir..yada ekim..benim araştırdığım bildiğim bu

Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şakaktaki tüyleri saç sanan ey sevgili kardeşlerim ...yanılıyorsunuz..onlar saç değil ilaçların kalınlaştırdığı tüyler..anlayın bunu artık şakak için malesef oral tedavi etkilidir..yada ekim..benim araştırdığım bildiğim bu
    Sevigili arkeolog şakakta ki tüylerin tamamen saça dönüştüğü durumlar kesin olarak var bende olduğu gibi takip ettiğim arkadaşlarda da oldu ancak hepsi dönüşmesede kozmetik olarak çoğunun dönüşmesi mümkün. Ne yazık ki bu dediğim zor ve tedavi şekli ile yanıt verdiği etken/süre değişken.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu yok kardeşim androcur felan sac çıkartmadı bende daha konuyu actigimda 1 kutu androcur bile bitmemişti neye dayanarak bunu savunuyosunuz anlamıyorum minoxil de saç çıkarıyor kremler de Miracle de dermaroller da o kadar etken varken androcurun çıkardığına nasıl emin olabiliyosunuz? Forumda 4-5 aydir androcur kullanan var sorun onlara kimse daha sonuç alamamış belki 1 sene sonra alır kim bilir ama 2 ayda hiç bir ilaç saç felan çıkarmaz tek başına.
    Iki ayda Minoxidil yada her hangi bir lokal tedavi ile bu şekilde iyileşen ne görmedüm nede duydum. Buna dayanarak, aldığın propecia yada androcur'dan dır diye düşündüm.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iki ayda Minoxidil yada her hangi bir lokal tedavi ile bu şekilde iyileşen ne görmedüm nede duydum. Buna dayanarak, aldığın propecia yada androcur'dan dır diye düşündüm.
    Niye lahmacun vardı forumda 50 günde gelmişti saçları minox dediğin şey 3 günde kafayı sapsarı tüyle dolduruyor zaten. Ee biotin kullaniyoz Miracle kullaniyoz proscar kullaniyoz krem kullaniyoz hepsi bi bütünün parçası gibi yukarıda da belirtildiği gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şakaklar zordur ama imkasız degil bence sakaklar icin testesteron seviyelerini dusurmek lazim. Bunun icin yogun bi nane cayi kullanimi olabilir ama yan etki yapiyor ben iki ay cok yogun kullandim menide bariz azalma oldu sonra biraktin uc gune normale dondum .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234