Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sağ Şakaklar?

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önemli olan dökülen saçları geri çıkarmak! 6 sene önce çok daha fazla saçlarım vardı. Şimdi ise nerede ise kafamda saç kalmamış... Merak ediyorum, ne kullansam'da o eski güzel saçlarım geri gelir mi... :/
    Arkadaşlar ürün falan kullanırken stres kesinlikle yapmamalıyız saç dökülmesine kafayı takca daha beter oluyor.Hocam varolan bir saç varsa kafada o saçları korumak çıkması daha iyidir korumadıktan sonra onlarda döküldükten sonra onlarıda çıkarmaya çalışcaz.Tamamen şakaklardaki yada tepedeki dökülme durunca saç çıkarmak amacımız olsun.

Forumda bir çok arkadaşın saçları ne halden ne hale geldiğini gördüm adamda tepesi gitmiş şakaklar gitmiş sonra süper bir halde saçı oluyor demekki oluyor bir çok arkadaş bunu yaşadı.

Dediğim gibi stres kesinlikle yapmıyalım akışına bırakıp doğru tedaviyi bulmak lazım.Bende bu konuda işin ehli olanlardan forumda yardım alıyorum.Miracle hocam örneğim bir dermatolog daha çok bilgisi var saçla ilgili.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı zuha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ürün falan kullanırken stres kesinlikle yapmamalıyız saç dökülmesine kafayı takca daha beter oluyor.Hocam varolan bir saç varsa kafada o saçları korumak çıkması daha iyidir korumadıktan sonra onlarda döküldükten sonra onlarıda çıkarmaya çalışcaz.Tamamen şakaklardaki yada tepedeki dökülme durunca saç çıkarmak amacımız olsun.

Forumda bir çok arkadaşın saçları ne halden ne hale geldiğini gördüm adamda tepesi gitmiş şakaklar gitmiş sonra süper bir halde saçı oluyor demekki oluyor bir çok arkadaş bunu yaşadı.

Dediğim gibi stres kesinlikle yapmıyalım akışına bırakıp doğru tedaviyi bulmak lazım.Bende bu konuda işin ehli olanlardan forumda yardım alıyorum.Miracle hocam örneğim bir dermatolog daha çok bilgisi var saçla ilgili.
    Ahh, keşke elimizde olsa bu Ne kadar yapmam desem'de bunu asla başaramadım. Insanlar yaşlandıkça değişiyor, bundan 7, 8 sene önce stres nedir bilmezdim. Çok farklı ve saf tertemizdim. Bizi bu hale getiren nedir, bunu hep düşünürüm. Çocukluğumda bile çok sabırlı ve çok daha yardım severdim. Ahh, o halimi o kadar özlüyorum ki :/

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sag sakak bendede problem gerileme yok ama seyrek
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sag sakak bendede problem gerileme yok ama seyrek
    Konu aç da görelim artık keltoş efendi

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu aç da görelim artık keltoş efendi
    Hocam benim şakaklar eşitlendi saçlarım normalde güçlü nasıl geriliyor anlamıyorum.1 aydır miracle losyon xpecia tablet ketoral şampuan.Ben diyorumki şakak dökülmesi dursun sonraki tercihim saç çıkarmak.Şakak dökülmesi durdurmam için ne yapcam hocam herkes saç çıkarma derdinde

SaçımınDoktoru Üyesi Adana85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul
    Arkadaslar bu konuyu yeni farkettim ayni durum bende de var. Sol sakagim sag sakaga gore cok net daha geride ve sag sakakta tedaviler daha fazla yanit verdi tek tuk saclar cikti. Sol sakak banamisin demiyor. Miracle hocamizinda tavsiyesiyle sakaklarda derin dermastampa basliyorum haftada 1-2 kere 2.5mm dermastamp yapacagim sakaklara bakalim birsey degisecekmi.

Bu sakaklar isin en zor kismi tepe falan biraz siklasti bende 4 aylik tedavi sonucu ama sakaklar banamisin demiyor
    1- Miracle losyon - ogleden sonra ve aksam
    2- Min-dut (1 kutu minoxil icine 15 tane avodart) - sabah aksam
    3- Karisik bitki suyu - sadece aksam
    4- Karisik bitkisel yaglar - haftada 2 kere
    5- Azalderm ketoral acnelse - haftada birkac kere
    6- Topikal A/C/B/E vitamin karisimi - haftada 1 kere
    7- 0.5 mm dermaroller - gun asiri
    8- 1 mm dermaroller - haftada 1 kere
    9- Xpecia/GNC HSN Formula - sadece sabah birer tane

Benimde sağ şakak çok inatçıydı. Cell sağdada soldada bariz şekilde ilerleme sağladı. Şakaklar hakihaten tedavinin en inatçı kısmı.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yer
    Istanbul/Yalova
    Sanırım şakaklarle benim kadar mücadele eden yoktur bu platform'da. Zaten beni en çok kötü gösteren, yaşlı bir moruk gibi (Affedersiniz) gösteren bu şakaklar Ne yapsam, ne kullansam sonuç nafile . Bu son kullandığım tedaviye buna bir iki şans vereceğim . Bu tedaviyi sevdim.

Haftanın her günü 1.0mm iğneleri alın ve şakaklara batırarak sonuç almaya uğraşmaktan bıktım usandım

Merak ediyorum Dutasteridi artırsak örn. 15 kapsül, yada 20 kapsül. Daha etkili olur mu acaba? Bu tedaviyi kullandığım ilk 01.05.2015 'de başlamıştım, saçlarım inanılmaz siyahlaşmıştı . Tedaviden çok memnun kalmıştım, bakalım aynı performansı tekrar yakalayabilecek miyim .

Bu sefer Miracle Losyona Androcur 5 kapsül daha ekledim. Forumda bazıları bunun iyi bir fikir olduğunu söylüyor? 5 + 10 daha mi eklesem acaba?

Arkadaşlar, yaza çok az kaldı, ilk bahara girdik bile. Yazın ayarlamam gereken, ve geri kazanmam gereken o kadar çok fıstıklar var ki,... Yaşımdan daha yaşlı görünmek beni kötü etkiliyor. Ne yapsak ne etsek?

Bu şakaklar konusunda fikri olan burada paylaşsın. Deneymi olan, daha önce şakaklarda iyi sonuç alanlar, bilgilerini tecrübelerini burada paylaşsa, bizim için çok yararlı olur.

Buda yakaladığım en iyi performans, 4. ay.

Yer
    Istanbul/Yalova

Forumda @Muzdarip adlı bir kullanıcı Androcur ilacı oral kullanarak çok başarılı sonuçlar almış.
    Acaba bu Androcur ilacı Impotans'a yakalanmadan kullanabilmemizin bir yolu yok mu?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Forumda @Muzdarip adlı bir kullanıcı Androcur ilacı oral kullanarak çok başarılı sonuçlar almış.
    Acaba bu Androcur ilacı Impotans'a yakalanmadan kullanabilmemizin bir yolu yok mu?

Yahu yok kardeşim androcur felan sac çıkartmadı bende daha konuyu actigimda 1 kutu androcur bile bitmemişti neye dayanarak bunu savunuyosunuz anlamıyorum minoxil de saç çıkarıyor kremler de Miracle de dermaroller da o kadar etken varken androcurun çıkardığına nasıl emin olabiliyosunuz? Forumda 4-5 aydir androcur kullanan var sorun onlara kimse daha sonuç alamamış belki 1 sene sonra alır kim bilir ama 2 ayda hiç bir ilaç saç felan çıkarmaz tek başına.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon