Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Min dut sacimi cok seyreltti

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Min dut şakaklara kullanıyorum bende soyulma yapıyo bu normal mi kabuklnma dediğiniz şey bu mu?
    soyulma tamamen alkol kaynakli yazla beraber sicak hava alkol deriyi inceltiyor soyuluyor.Dutasla minox beraber olunca bu soyulma dahada fazla oluyor su an dutasi cikardim.Sade minox sakaklara kullaniyorum miracle losyon kuruduktan sonra emilimi artsin diye eskisi kadar soyulma olmuyor.Birde kucuk parcaciklar alinde oldugu icin minoxta miraclede surdukten sonra yedirmek icin ovaliyorsaniz alkolun yumusattigi deriyi kolayca soyuyor aslinda.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxun cansız saçları dökme süreci ne kadar sürer ?

Yeni Üye
    arkadaşlar bende 1 aydır miracle losyon kullanıyorum.1 senedir de günde 1 kez minoxil kullanıyorum.kepeğe benzer bişeyler geliyor bazen elime kabuklanma dediğiniz şey bumu.sizce devam etmelimiyim kullanmaya yoksa kesmelimiyim losyon kullanmayı biirde azalderm kremi ve ketarol kremi kaç günde bir ve nasıl kullanıyorsunuz.forumda yeni olduğum için hatam olduysa affola yardımcı olacak arkadaşların görüşlerini bekliyorum...

Yeni Üye
    Alıntı askiya30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende 1 aydır miracle losyon kullanıyorum.1 senedir de günde 1 kez minoxil kullanıyorum.kepeğe benzer bişeyler geliyor bazen elime kabuklanma dediğiniz şey bumu.sizce devam etmelimiyim kullanmaya yoksa kesmelimiyim losyon kullanmayı biirde azalderm kremi ve ketarol kremi kaç günde bir ve nasıl kullanıyorsunuz.forumda yeni olduğum için hatam olduysa affola yardımcı olacak arkadaşların görüşlerini bekliyorum...
    hocam hangi minox kullanıyorsunuz ve saç çıkarıp dökülmeyi durduruyormu kullangınız minox?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12