6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Losyon hazırlama Lütfen Yardım

Yeni Üye

Losyon hazırlama Lütfen Yardım

Arkadaşlar Merhaba

benimde aşağıdaki şekilde dökülmem mevcut. Şuan askerdeyim 55 günüm var.. banada losyon hazırlama konusunda yardım eder misiniz aklım çok karıştı.

minoxil ve dutasterid karışımı yapıyorlarmış onu mu yapsam bende ?

Anlamadığım herkes bir losyon hazırlıyor içine birşeyler katıyor veya aldım kullanıyorum diyor.

mesela tablet ilaç alıyor bunu içiyor muyuz yoksa minox un içine mi atıyoruz ? mesela aşağıdaki tarifi bu sitede buldum ama hiç birşey anlamadım nasıl kullanacağız içecekmiyiz kafayamı süreceğiz ?

Miracle losyon nedir :/ ?

Buradaki tarifte tam olarak ne demek istiyor arkadaşlar o ilaçları içecekmiyiz?

Losyon hazırlanışı ;

1 adet Elseve arginin losyon 100 ml ( bir şise yarısı ) yada garnier sivilce karşıtı losyon

1 Adet aldactone 100 mg ilaç (9,5tl)

1 adet Diane 35 ilaç (9,5 tl) isteğe bağlı yarısı

1 Adet dekort ampul (2 tl)

tüm laçları sıvı losyon içerisine ataıp en az 2 saat erimesini bekleyip süzdüm sonra günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere 10 fıs (minox ölçüsü ile ) saçlı deriye sürüp yedirdim. ilk bir kaç haftada yağlanma ve dökülmeyi kesti ve saç çıkışlarını gördüm.

Moderatör
    Belirtilen ilaçları eczaneden alın ve elsevenin yarisina atin.3-4 saat eridikten sonra iyice calkalayın etken maddeyi israf etmeden ince bir tülbentle süzün.Fısfıslı şişeye tekrar koyun sabah aksam olmak üzere saç derinize uygulayın.İnternetten dermarroler kullanımıda araştırın.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belirtilen ilaçları eczaneden alın ve elsevenin yarisina atin.3-4 saat eridikten sonra iyice calkalayın etken maddeyi israf etmeden ince bir tülbentle süzün.Fısfıslı şişeye tekrar koyun sabah aksam olmak üzere saç derinize uygulayın.İnternetten dermarroler kullanımıda araştırın.
    Hocam çok Sağolun ya

Peki miracle losyonu nedir ?

Veya minoxil avadort mu dutasterid mi öyle bir karışım varmış hangisini öneririrsinşz ?

Moderatör
    miracle losyon levent beyin oluşturup bize sunduğu losyon dur.szin foto ya bakıcak olursak dökülme gecmisiniz biraz var gibi gözüküyor.şakaklar gerilemiş.Dermarroler , miracle losyon , Minox + dut losyonu ile şansınızı deneyebilirsiniz.Sadece miracle nin kısa sürede oraya etki edecegini sanmıyorum.Sabırla bu üçlüyü kullanın zaten şuan daha iyi sonuc veren cellagance gelişim aşamasında zamanla ona gecersiniz.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle losyon levent beyin oluşturup bize sunduğu losyon dur.szin foto ya bakıcak olursak dökülme gecmisiniz biraz var gibi gözüküyor.şakaklar gerilemiş.Dermarroler , miracle losyon , Minox + dut losyonu ile şansınızı deneyebilirsiniz.Sadece miracle nin kısa sürede oraya etki edecegini sanmıyorum.Sabırla bu üçlüyü kullanın zaten şuan daha iyi sonuc veren cellagance gelişim aşamasında zamanla ona gecersiniz.
    Hocam saç ekimi yaptıracağım çok yakında saç ekiminden sonra

Xpecia tablet
    Solgar 5mg veya HP biotin 5mg

Finasterid kullansam mı bilmiyorum ?

Bu ilaçları Kullanmayı düşünüyorum bunun yanında şampuan kullanırken içine birşey atayım mı ?

Diane 35 - dutasterid felan kullanayım mı

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ektirdikten sonra topikal tedavinin pek bi anlamı olmaz zaten ektirdikten sonra insanı bi rahatlık sarar hiç bir sey kullanmayayım der ama oral finas kullanırsanız ekiminiz çok daha başarılı olur ya da ettirmeden önce 6 ay tedavi lerle şansınızı deneyin