Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Bioxcin ve yeni şampuan tavsiyesi ?

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bioxcin almayın artık Allah aşkına
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu bioxini kullanacaginiza gidin bebek şampuani kullanın.en azında bana daha güvenilir geliyor.adamlar halen daha reklam yapıyorlar bilmem 243 saç telini dokulmekten kurtarıyoruz.hayyy maşallah..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında sebamed anti hair loss'la yıkadıktan hemen sonra spreyi sıkacaksın kızarıklığı geçmeden, dermarollera gerek bile kalmaz yıkandıgımız günlerde : )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

toomy156
    Guest
    kardeş şampuanlardan mucize bekleme içeriği guzel olan sampuanlar kullan ben suanda avodart kullanıyorum başka turlu dokulme durmuyor

toomy156
    Guest
    Birde su dermoraller ne işe yarar saça faydasi nedir aciklayabilecek warmi beyler kullanimi nasildir

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toomy156 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde su dermoraller ne işe yarar saça faydasi nedir aciklayabilecek warmi beyler kullanimi nasildir
    dermaroller deride mikro gözenekler açarak süreceğiniz losyonun daha iyi emilmesini sağlar aynı zamanda deride yenlenme canlanma sağlar kanlanma meydana gelir buda saç foleküllerini hem yeniler hemde besler yani çok faydalı tek başına bile bir tedavi tabi sert kullanmak koşuluyla acısına dayanabilen için çok iş görür..
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

toomy156
    Guest
    Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermaroller deride mikro gözenekler açarak süreceğiniz losyonun daha iyi emilmesini sağlar aynı zamanda deride yenlenme canlanma sağlar kanlanma meydana gelir buda saç foleküllerini hem yeniler hemde besler yani çok faydalı tek başına bile bir tedavi tabi sert kullanmak koşuluyla acısına dayanabilen için çok iş görür..
    tek kullanımlıkmı peki 1paket ne kadar süre gıdıyor birde kullanıp faydasını goren warmı daha once hıc duymadımda dermarolu cılt ıcın uygulandıgını bılıyordum ? yani kafada delik açarak emilimi artırıyor kan dolasımını hızlandırıyor ??

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toomy156 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek kullanımlıkmı peki 1paket ne kadar süre gıdıyor birde kullanıp faydasını goren warmı daha once hıc duymadımda dermarolu cılt ıcın uygulandıgını bılıyordum ? yani kafada delik açarak emilimi artırıyor kan dolasımını hızlandırıyor ??
    Vücut orayı "yaraymışcasına" algıladığı için hücre yenileyiciler gönderiyor, beslenmiş oluyor. Aynı zamanda tetonun dediği gibi tüm losyonlar için en pratik güçlü emilim yolu. Paket değil, kutu olarak eline geçiyor. Kutudaki dermarollerı, sitelerde dediklerine göre 1 sene kullanabilirsin. Ha sonrasında da bir şey olmuyor istersen kullanabilirsin fakat iğnelerin ucu körelebilir ve daha fazla gereksiz canını yakabilir.

Anl'ın forumda açtığı şu konuyu okumadan alma dermaroller;
    http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...anim-icin.html

Sayfa 2/2 İlkİlk 12