8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Miracle Losyon Kullanıyorum (Yan Tedavi Hakkında Öneriye İhtiyacım var)

Miracle Losyon Kullanıyorum (Yan Tedavi Hakkında Öneriye İhtiyacım var)

Merhaba arkadaşlar.
    Yaklaşık 15 gündür programım şu şekilde
    12' şer saatlik aralıklarla önce saçımı zeytinyaglı sabunla 3 kere yıkıyorum
    Ardından 3 kerede Bioblas şampuanla (Saçıma iyi geliyor)şampuanlıyorum.
    Ardından da Miracle Losyon (100 ML ElseveArginin + 8 Adet Aldactone + 11 Adet Diane 35)'den oluşan karışımımı şakak bölgem ve saçımın ön taraflarına uyguluyor ve yatıyorum 5-6 saat kafamda losyon kalıyor sonra yıkıyorum.

Şu anki saç durumum: Saçımın sadece şakak ve ön bölgelerinde seyrelme olmuşdu, Miracle losyon uyguladıkdan sonra Saç dökülmeme %95 oranında azaldı diyebilirim.

Sol şakaklarımda hafif tüylenmeler var gibi (bana öyle geliyor)
    Tedavime devam ediyorum.

Sizlere sorum şu tedaviye ve foruma yeni katıldıgım için ilaçlar konusunda tecrübesizim.
    Uyguladıgım programdan eksikliklerim yada fazlalıklarım nelerdir.
    Neler ekleyebilirim yada neler çıkarabilirim programımdan

Ayrıca saçlarım telleri çok ince, kalın çıkması için neler yapmamı tavsiye edersiniz......

Şimdiden Teşekkür ederim Herkese Hayırelı Ramazanlar Dilerim

Moderatör
    Şakaklara dermaroller uygulayabilirsin.

Bende ana tedavimin yanına yağ karışımı uygulucam.Geneli safzeyintağı olacak şekilde 3 damla nane yağı,5 damla hint , 5 damla emu yağı uygulamayı düşünüyorum.2 günde bir aksamları.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biotine başlayabilirsin, saçları daha doğrusu vücudundaki tüm kılları kalınlaştırır, keza minoxil de öyle. Açıkçası birde aldaktonu arttırabilirsin, çok az olmuş sanki.

Sana da hayırlı ramazanlar. Geçmiş olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam benimde şakaklarda ve ön bölgede sorun var bende başlayayım o zaman miracle losyona yan etki gördünüz mü hocam peki hiç miracleden ?

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biotine başlayabilirsin, saçları daha doğrusu vücudundaki tüm kılları kalınlaştırır, keza minoxil de öyle. Açıkçası birde aldaktonu arttırabilirsin, çok az olmuş sanki.

Sana da hayırlı ramazanlar. Geçmiş olsun.
    Hocam tedavilerine baktimda bukadar ürünü biarada kullaniyosun saclarin ne durumda ???

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pipsqueak
    hakikaten ne durumda yani çok şey kullanıyorsun bence saç derisini çok yoruyorsun alkol anasını ağlatıyor saçın bence bu kadar şey kullanmanın zararı olabilir ters tepme gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cooll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam tedavilerine baktimda bukadar ürünü biarada kullaniyosun saclarin ne durumda ???
    Saçlar berbat halde. Hele şu aralar, tepedeki boşluk hayatımda ilk kez bu kadar belirgin, minoxun verdiklerinin gittiğini düşünüyorum. Yahut dökülme agresifleşti bilmiyorum.

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pipsqueak
    hakikaten ne durumda yani çok şey kullanıyorsun bence saç derisini çok yoruyorsun alkol anasını ağlatıyor saçın bence bu kadar şey kullanmanın zararı olabilir ters tepme gibi.
    evet muros.. Son zamanlar bunu da düşünmeye başladım. Acaba dedim bir dakika hava almıyor o yüzden mi sürekli gerileme devam ediyor. Yalnız korkuyorum tedavileri çekip kısmaya. Hem hepsi mantıklı geliyor, işlevleri de farklı farklı kullandıklarımın. İnan çıkmazdayım.

Şöyle de bir durum var, ilaçları en çok vertex ve şakaklara kullanıyorum, en az ön frontal diye geçiyor sanırım oraya ve en iyi durumda olan ön frontal. Sahiden alkol mü yordu saçı; olabilir. Sonuç alanların hepsi 1 ya da 2 tedavi uyguluyorlar. Zaten planım malzemelerim bittikçe azaltmak, Eylül gibi sadece minox ve miracle losyonu da yalnızca aldakton ve 5 tane androcurla hazırlamak. Bakalım..
    Konu pipsqueak tarafından (05.07.2015 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu kadar sey kullanmak dogru olmayabilr miracle losyon bile tortusu gozenekleri cikayip sacin yapisini bozabilir ayrica alkolinde etkisi sacta yipranmaya neden olur tedaviyi abartmadan yapmak lazim fazlasida zararli olabilir
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.