9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Avodart (Sivilce)

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Avodart (Sivilce)

Avodart sivilce yapar mı ?
    Tecrübeli arkadaşlar görüşlerini yazabilir mi ?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    avodart her 2 dht yide engellediği için scalptaki dht yide inhibe eder aksine azaltması lazım diye düşünüyorum ama dht azalmasına bağlı testeron artmasıda var bu bünyeye görede değişebilir.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Arkadaşlar, bir soruyu bende sormak istiyorum; Bu Avodart sık idrara çıkma problemi yapabilir mi? (Losyon olarak kullanıyorum).

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bir soruyu bende sormak istiyorum; Bu Avodart sık idrara çıkma problemi yapabilir mi? (Losyon olarak kullanıyorum).
    Ben de minox ile beraber topikal olarak kullanırken ilk zamanlar sık idrara cıkıyordum.Ama sonrasında geçti.

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avodart her 2 dht yide engellediği için scalptaki dht yide inhibe eder aksine azaltması lazım diye düşünüyorum ama dht azalmasına bağlı testeron artmasıda var bu bünyeye görede değişebilir.
    Muros, bu testonun yükselmesi durumunu finas kullanırken görmüştüm.Şöyle ki cinsel isteğim çok artmıştı ve bu durumdan çok rahatsızdım.Finas kullandıgım 3 ay süresince saç dökülmem devam etti hep.Ben de son çare dutas a başladım oral olarak ve yaklaşık 20 gündür her gün bir kapsül kullanıyorum.Şuan cinsel istek normale döndü; bunu da dutasın işe yaraması olarak yorumluyorum.

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muros, bu testonun yükselmesi durumunu finas kullanırken görmüştüm.Şöyle ki cinsel isteğim çok artmıştı ve bu durumdan çok rahatsızdım.Finas kullandıgım 3 ay süresince saç dökülmem devam etti hep.Ben de son çare dutas a başladım oral olarak ve yaklaşık 20 gündür her gün bir kapsül kullanıyorum.Şuan cinsel istek normale döndü; bunu da dutasın işe yaraması olarak yorumluyorum.
    Fakat tek tereddütüm dutasın da bu sivilcelenmeyi arttırabileceği...Yani mantık olarak artan testo(libido) daha fazla sivilcelenme diyebilir miyiz?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi kere dutas almış birisi olarak 2. günümde hayatımda hiç bu kadar fazla idrar gelmemişti ama 3. gün bi sorun kalmadı şimdide bıraktım zaten ha bide ben dutasın finasa göre daha az yan etkisi olduğuna inanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Arkadaşlar, bu aralar her 30dk. 60dk'da idrara çıkıyorum. Sabahları uyanışlarım... Baya rahatsız oldum bundan.

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu aralar her 30dk. 60dk'da idrara çıkıyorum. Sabahları uyanışlarım... Baya rahatsız oldum bundan.
    Bu idrara çıkma olayı bende de çok oldu.hele ki şuan ramazan ayındayız dolayısıyla sahurda bol su içiyorum ve sabahları idrar ihtiyacı ile kalkıyorum.Ama varsın tek yanetki bu olsun.Şuan için katlanılabilir.