Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sabır + Miracle Losyon ( 77 gün )

Lightbulb Sabır + Miracle Losyon ( 77 gün )

Herkeze hayırlı iyi aksamlar Miracle losyon ile 77 günümdeyim tedavimde ek olarak hint+emu ve nane yağı kullanıyorum sonuçlar sizce nasıl ? ( Miracle sabah akşam 1 kutu aldac yarım kutu diane Günde 2 kere sabah aksam Hint+emu+nane günde 1 kere sadece aksam ) ..

Miracle losyona başlamadan önce ..

Ve 77 gün Sonra..

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla tebrik ediyorum, zamanla çok daha iyi olacaktır.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Güzel gelişim yılma kesinlikle tebrik ederim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    basarili sonuc genel seyrelme belli alan komple kellesmemis tedavi daha basarili gidecektir.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Banned
    Yağları nasıl uyguladınız hocam ?

bende min dut kllanıyorm ama cok kabuklanma yapıyo artık 8 ay oldu ilerleme saglayamıyorum. Sıra en büyük silaha geldi miracle losyona geciyorum yarından itibaren

gelişim net şekilde görülüyor. Miracle losyon dökülmeleri durdurmak için oldukça etkili, nane yağı ise yeni saçların oluşumu için etkisini kanıtlıyor. yaklaşık 3 haftadır ben de 2 günde bir nane, jojoba, çay ağacı yağı kullanıyorum. Ancak oranları oldukça önemli dikkat edilmesi gereken nokta burası
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Banned
    Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelişim net şekilde görülüyor. Miracle losyon dökülmeleri durdurmak için oldukça etkili, nane yağı ise yeni saçların oluşumu için etkisini kanıtlıyor. yaklaşık 3 haftadır ben de 2 günde bir nane, jojoba, çay ağacı yağı kullanıyorum. Ancak oranları oldukça önemli dikkat edilmesi gereken nokta burası
    Oranları nedir hocam ?

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oranları nedir hocam ?
    kullandığım oranlar şöyle;
    yarım çay kaşığı halis zeytinyağı
    7 damla jojoba yağı
    3 damla nane yağı
    bu karışımın içerisine 1 damla çay ağacı yağı ve 1 damla çam terebentini de ekliyorum 2 günlük aralıklarla kullanıyorum. En az 2 saat bekletiyorum.

etkisi fazla olsun diye nane yağının orarının arttırınca dökülme yapıyor.
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullandığım oranlar şöyle;
    yarım çay kaşığı halis zeytinyağı
    7 damla jojoba yağı
    3 damla nane yağı
    bu karışımın içerisine 1 damla çay ağacı yağı ve 1 damla çam terebentini de ekliyorum 2 günlük aralıklarla kullanıyorum. En az 2 saat bekletiyorum.

etkisi fazla olsun diye nane yağının orarının arttırınca dökülme yapıyor.
    hadi ya.. ben bir şişe naneyi bastım. Önce sadece nane sürdüm o kanlanmayı, hareketi hissettim, ferahladı kafam elbette. Sonra karışımın içine orana göre azıcık kattım, baktım tık yok, bastım hepsini kullanıyorum öyle. Belki nane yağının kalitesiyle de alakalıdır? Sizinki esansiyel nane yağı mı?

Sayfa 1/2 12 SonSon