9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Nanogen Vegf Nasıldır ?

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nanogen Vegf Nasıldır ?

Arkadaşlar geçen yıl adanada saçım için dr. çağatay sezgine ekim hakkında danışmak için gittiğimde henüz erken olduğunu saçımın nw2 düzeyinde olmasından dolayı medikal tedaviye öncelik vermemi istedi ve kendisinin türkiye distribitörü olduğu bu ürünü tanıttı ve çok fayda alacağımı söyledi. daha önce bu tedaviyi uygulayan bir hastası ile tesadüfen karşılaştık önceki resimlerini gösterdi bariz iyileşme vardı . Ancak malum öğrencilik hali fiyat biraz pahalı olunca alamadım. Bu ürünü daha önce bilen duyan var mı? İngilterede çok popüler olduğunu söylemişti dr

http://www.sacmarketim.com/SERUM-VEGF,PR-5.html
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    Konu eplerenon tarafından (18.08.2014 Saat 01:50 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eklenti 324 ...........

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eklenti çalışmıyor....

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçeriğinde bir şey bulamadım açıkçası ben, şu DNA olayı nedense bana sadece cavcaklı bir reklam olarak geliyor.

Bir de adama sormazlar mı madem bu kadar iyisin nerede öncesi sonrası fotoğrafların.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen yıl adanada saçım için dr. çağatay sezgine ekim hakkında danışmak için gittiğimde henüz erken olduğunu saçımın nw2 düzeyinde olmasından dolayı medikal tedaviye öncelik vermemi istedi ve kendisinin türkiye distribitörü olduğu bu ürünü tanıttı ve çok fayda alacağımı söyledi. daha önce bu tedaviyi uygulayan bir hastası ile tesadüfen karşılaştık önceki resimlerini gösterdi bariz iyileşme vardı . ancak malum öğrencilik hali fiyat biraz pahalı olunca alamadım. bu ürünü daha önce bilen duyan var mı? ingilterede çok popüler olduğunu söylemişti dr

SERUM VEGF | BİTKİSEL SAÇ UZATICI FAKTÖR |
    Dostum bende mezoterapi icin bu doktorun yanina gittim ayni taktik banada bu urunleri gosterdi tavsiye etti ne tesaduf yine ayni sekilde urunu kullanan birini gordum ofisinde fotolari falan gosterdi 1 ay kullandim o paraya yazik verilmez sattigi urunlerin icinde bir tek scalproller isime yaradi gerisi bos para tuzagi.

miracle
    Guest
    Direkt açık yazmamışlar ancak özellikle acı bakla özünün bitkisel östrojen olduğundan neredeyse eminim. Ucuz olsaydı denenebilirdi şayet içerik dendiği şekildeyse etkisi olabilirdi. Bu tür ürünlerin sorunu, söyledikleri bilimsel yenilik ve über teknolojik içeriğin gerçek olup olmadığıdır. Arkadaş iddialıysan yaparsın lansman fiyatı millet etki yapınca alır zaten zamlasanda ama baştan kazık fiyat " ya abi 10 kişiden biri alsa ihya olur yedi ceddimiz" pazarlama stratejisi gibi görünüyor. Birde hayvan deneyi yapmamışlar ne mutlu olduk aman kel bir farenin tüyünü çıkardınız diye labaratuvarı basacaktık..... keşke yapsaydınız birader organ nakli deneyi değil lan bu saç çıkarıcan hemde bitkisel fareler mahkemeye vermezdi yani sizi....

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Once urun pazarlayip kanini emiyorlar sonra diyorlarki ekim sart ordada son hamle yapistiriyorlar sonrada diyorlarki finas mecburi

Moderatör
    Vegf saça faydalıdır ama başka sentezleme yolları arabilir

gerçekten vasküler endotelyan growth faktör ise fiyatı çok ucuz. hatırladığım kadarıyla nadir durumlarda kullanılan çok pahalı bir ajandı. kanser oluşumuna yatkınlık gibi yanetkileri de vardı