5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: miracle losyon ve bir kaç konuda yardım

Yeni Üye

Exclamation miracle losyon ve bir kaç konuda yardım

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve yardımınıza ihtiyaç duyduğum bi kaç konu var yardımcı olacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.35 yaşındayım ve son iki aydır şakaklarda ve alnımın üst bölgesinde yani yarım ay olan bölgeye kadar dökülme ve seyrekleşme sorunu yaşıyorum.1 senedir minoxil kullanıyorum ve 2 gündür de miracle losyon kullanmaya başladım yalnız sormak istediğim miracle losyonun içine çok farklı şeyler katan arkadaşların olduğunu forumu okuduktan sonra anladım .yeni başlayanlar hangi formunu kulanmalı miracle losyonun veya alternatif olarak önerebileceğiniz bir tedavi yöntemi varmıdır bu arada dermarol sipariş verdim onuda önümüzdeki hafta kullanmaya başlıyacağım.şimdiden teşekkürler

Ben 100 Ml Elseve + 11 adet Diane + 8 Adet Aldacton + 1 Dekot Ampül kullandım

15.günümdeyim
    Saç dökülmem neredeyse durdu

Yeni Üye
    Alıntı Exkubber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 100 Ml Elseve + 11 adet Diane + 8 Adet Aldacton + 1 Dekot Ampül kullandım

15.günümdeyim
    Saç dökülmem neredeyse durdu
    bugün dermarollede başladım 1 hafta kadar oldu miracle losyona başlayalı günlük 50 tel kadar dökülüyo sanırım onlarda ömrünü tamamlayan saçlar umarım bu tedaviden sonuç alırım moral olarak aynaya baktığında insan mutsuz oluyor...

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni başlayanlar jenerikteki formülle hazırlamalı. Ardından durumuna ve bünyesine göre bu sırada okumalarda yaparak katacağı etkenleri belirlemeye çalışmalı. Sağ olsun ne zaman soru sorsak cevaplayan da birçok kişi mevcut forumda. Siz jenerikle başlayın sonra hangi ilaç ne işe yarıyor, dökülme tipiniz ve nedeninizi keşfettikçe buradaki insanlara da danışarak yol haritası çıkartırsınız kendinize.

Geçmiş olsun.

Yeni Üye
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlayanlar jenerikteki formülle hazırlamalı. Ardından durumuna ve bünyesine göre bu sırada okumalarda yaparak katacağı etkenleri belirlemeye çalışmalı. Sağ olsun ne zaman soru sorsak cevaplayan da birçok kişi mevcut forumda. Siz jenerikle başlayın sonra hangi ilaç ne işe yarıyor, dökülme tipiniz ve nedeninizi keşfettikçe buradaki insanlara da danışarak yol haritası çıkartırsınız kendinize.

Geçmiş olsun.
    yardımlarınız için teşekkür ederim....