Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
119 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ebay dan kirkland minox almak

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağol kutusunda mı ulaştı seninki 6 aylık sipraişte risk var mı?
    Henüz ulaşmadı muhtemelen hafta içi ulaşacak. Foam siparişte risk daha az. Niye dersen çünkü satıcı şampuan kategorisinde gönderiyormuş ürünü. Adet sayısından sıkıntı olup olmayacağını ise bilmiyorum.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Alıntı caxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu rogaine nin bizim minox dan bir farkı varmı acaba? Yani köpük olması dışında? Ve bunu alırsak Min+Dut Losyon u nasıl uygulayacagız?
    Rogaine ve Kirklandın hem köpük formu hem de liquid(sıvı) bizim kullandığımız formu var. Köpük alırsan Minox-Dut uygulayamazsın. Sıvı formunda katabilirsin dut'u. O konuda sıkıntı yok.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ebay'den aldığım Kirkland Liquid Minoxillere sanırım kavuşmak üzereyim. Ürün gümrüğe takıldı. Bayağı bi bekledi gümrükte. Sanırım gümrük görevlisinin insafıyla geçti. Yoksa geçmesi imkansızdı. Hem 12'li hem de yasaklı kategoride. PİM'den UKİM'e oradan da AVPİM'e geçti. Şuan İzmir'de. Hafta içi elimde olur herhalde.

Eklenti 931

gümrüğe takılmamış.. takılsaydı Gümrüğe Sevk Edildi yazardı.

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gümrüğe takılmamış.. takılsaydı Gümrüğe Sevk Edildi yazardı.
    şimdi aynı ürünü yada 6 aylık olanı sipariş etsem gümrüğe takılma ihtimali var mı sizce? bu kargo emsal olur mu ?

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi aynı ürünü yada 6 aylık olanı sipariş etsem gümrüğe takılma ihtimali var mı sizce? bu kargo emsal olur mu ?
    bende çok merak ediyorum,kargo arkadaşın eline bir ulaşsın hemen bende sipariş vericem.tek kutu aylık 13 tl ye geliyor,hem uygun hem de bizim minox forteye göre daha kaliteli.24 dolar kargo riskine de değer bence

gümrükte takılır. eğer gümrük el koyarsa paranızı falan alamazsınız. eskisi kadar kolay değil işler artık incik cincik ediyorlar

Arkadaşlar işler hiç de güzel gitmiyormuş. Ürün gümrüğe takılmış. Dün adresime ihbar mektubu geldi. Ürünün ilaç olduğu o yüzden reçete gerektiğini felan içeren bir yazı geldi. İhbar mektubunu aşağıya ekliyorum. Doktora gittim. Çok yanaşmadı. Kirkland markasını bilmediğini söyledi. Cildiyeci bu arada gittiğim doktor. Minoxil Forte'un sadece sistemde gözüktüğünü söyledi. Velhasıl yazmadı. Ürün şuan bana 2 saat uzaklıkta bit PTT merkez şubesinde. Gümrük Müdürlüğünü aradım. O birini bağladı bana. Durumu anlattım. Kutuyu inceleyecek kişi benim dedi. Cuma günü ara dedi. Eğer yasaklı kategoriye girmiyorsa ürün eline ulaşır dedi. Ben de diyemedim tabi yasaklı kategoride diye. Bakalım cuma günü arayacağım tekrardan gümrük muayene memurunu. Ama size tavsiyem Kirkland değil Rogaine almanız. Çünkü doktorlar Rogaine'yi biliyor. Kirkland bilinmediği için reçete ettirilemiyor. Yurtdışından minoxil getirme işi maceraya kaçmak oluyor..

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-11-04 11_32_30-CIMG4099 - Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi.jpg
Görüntüleme: 82
Büyüklüğü:  116.2 KB (Kilobyte)
ID:	950
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tahmin ettiğim gibi,,yurtdışından ilaç vs. temin etmek çok zor meşakkatli,uğraştığına değmiyor maalesef

Alıntı tamburali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gümrükte takılır. eğer gümrük el koyarsa paranızı falan alamazsınız. eskisi kadar kolay değil işler artık incik cincik ediyorlar
    eh kaç defa uyardık....

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kirkland abd`den siparis verdim 10 gün önce bugün elime ulasti. Almanya gümrügüne takilmadi yani demek ki bizimkiler detayli inceliyor sonucta haricen kullanilan bir kozmetik ürün neden gümrüge takilir ki. zamaninda rogaine köpük kullanmistim yan etki yapmisti bir de kirklandi denicem o da yan etki yaparsa minox ile tüm iletisimim kopacak.

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon