Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
119 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ebay dan kirkland minox almak

Hybrid View

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 Months Kirkland Generic Minoxidil 5 Mens Hair Loss Regrowth 312547781510 | eBay

2 Ekim'de sipariş verdim. 20 Ekim'de Amerika'dan Türkiye'ye geldi. 21 Ekim'de PTT'ye geçti. UKİM'e girdi. UKİM'e girerse kargoyu kesin açıp bakıyorlar. Ayrıca UKİM'e girerse 3-4 lira bir kontrol bedeli alıyorlar. UKİM'de 9-10 gün kaldı. AVPİM'e geçince kargo kesinlikle elinize geçecek demektir. Yani 1 ayda elimde olmuş olacak.
    Dediğim gibi ben risk aldım. 3'ten fazla sipariş verince gümrükte geçmiyor. Minoxil de kozmetik kategorisine girdiği için geçmiyor. Benimki nasıl geçti ben de bilmiyorum. Eğer ürünü geri yollasalardı 24 dolar kargo ücreti zararım olacaktı.
    Evet sizinki muhtemelen adet fazlalığından dolayı UKİM e girmiş,demek ki 3 adetten fazla sipariş vermezsek ortalama 3 hafta içinde elimizde oluyor kargo.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ebay'den aldığım Kirkland Liquid Minoxillere sanırım kavuşmak üzereyim. Ürün gümrüğe takıldı. Bayağı bi bekledi gümrükte. Sanırım gümrük görevlisinin insafıyla geçti. Yoksa geçmesi imkansızdı. Hem 12'li hem de yasaklı kategoride. PİM'den UKİM'e oradan da AVPİM'e geçti. Şuan İzmir'de. Hafta içi elimde olur herhalde.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-11-01 11_20_58-PTT Genel Müdürlüğü _ PTT Kayıtlı Gönderi Takibi.png
Görüntüleme: 107
Büyüklüğü:  28.2 KB (Kilobyte)
ID:	931

gümrüğe takılmamış.. takılsaydı Gümrüğe Sevk Edildi yazardı.

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gümrüğe takılmamış.. takılsaydı Gümrüğe Sevk Edildi yazardı.
    şimdi aynı ürünü yada 6 aylık olanı sipariş etsem gümrüğe takılma ihtimali var mı sizce? bu kargo emsal olur mu ?

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi aynı ürünü yada 6 aylık olanı sipariş etsem gümrüğe takılma ihtimali var mı sizce? bu kargo emsal olur mu ?
    bende çok merak ediyorum,kargo arkadaşın eline bir ulaşsın hemen bende sipariş vericem.tek kutu aylık 13 tl ye geliyor,hem uygun hem de bizim minox forteye göre daha kaliteli.24 dolar kargo riskine de değer bence

@LahmacuN Hocam merhaba. Konu güncel tarihten eski bir konu olduğu için bu soruyu sormak istiyorum. Şuan eBay'den sipariş versem ürünün gümrüğe takılma ihtimali veya elime ulaşıp ulaşamama ihtimali nedir?

6 aylık foamın linkide atabilir misin ?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 aylık foamın linkide atabilir misin ?
    Bu 6 aylık
    6 Months Kirkland Foam Minoxidil 5 Mens Hair Loss Regrowth Generic | eBay

Bu da 3 aylık
    3 Month Supply of Kirkland Foam Minoxidil 5 Mens Hair Loss Regrowth Shampoo | eBay
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

sağol kutusunda mı ulaştı seninki 6 aylık sipraişte risk var mı?

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağol kutusunda mı ulaştı seninki 6 aylık sipraişte risk var mı?
    Henüz ulaşmadı muhtemelen hafta içi ulaşacak. Foam siparişte risk daha az. Niye dersen çünkü satıcı şampuan kategorisinde gönderiyormuş ürünü. Adet sayısından sıkıntı olup olmayacağını ise bilmiyorum.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Arkadaşlar bu rogaine nin bizim minox dan bir farkı varmı acaba? Yani köpük olması dışında? Ve bunu alırsak Min+Dut Losyon u nasıl uygulayacagız?

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon