Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
119 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ebay dan kirkland minox almak

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ebay'den aldığım Kirkland Liquid Minoxillere sanırım kavuşmak üzereyim. Ürün gümrüğe takıldı. Bayağı bi bekledi gümrükte. Sanırım gümrük görevlisinin insafıyla geçti. Yoksa geçmesi imkansızdı. Hem 12'li hem de yasaklı kategoride. PİM'den UKİM'e oradan da AVPİM'e geçti. Şuan İzmir'de. Hafta içi elimde olur herhalde.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-11-01 11_20_58-PTT Genel Müdürlüğü _ PTT Kayıtlı Gönderi Takibi.png
Görüntüleme: 107
Büyüklüğü:  28.2 KB (Kilobyte)
ID:	931
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ebay'den aldığım Kirkland Liquid Minoxillere sanırım kavuşmak üzereyim. Ürün gümrüğe takıldı. Bayağı bi bekledi gümrükte. Sanırım gümrük görevlisinin insafıyla geçti. Yoksa geçmesi imkansızdı. Hem 12'li hem de yasaklı kategoride. PİM'den UKİM'e oradan da AVPİM'e geçti. Şuan İzmir'de. Hafta içi elimde olur herhalde.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2014-11-01 11_20_58-PTT Genel Müdürlüğü _ PTT Kayıtlı Gönderi Takibi.png
Görüntüleme: 107
Büyüklüğü:  28.2 KB (Kilobyte)
ID:	931
    aldığın linki verebilir misin? bide kaç günde elinde olmuş olacak?

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldığın linki verebilir misin? bide kaç günde elinde olmuş olacak?
    12 Months Kirkland Generic Minoxidil 5 Mens Hair Loss Regrowth 312547781510 | eBay

2 Ekim'de sipariş verdim. 20 Ekim'de Amerika'dan Türkiye'ye geldi. 21 Ekim'de PTT'ye geçti. UKİM'e girdi. UKİM'e girerse kargoyu kesin açıp bakıyorlar. Ayrıca UKİM'e girerse 3-4 lira bir kontrol bedeli alıyorlar. UKİM'de 9-10 gün kaldı. AVPİM'e geçince kargo kesinlikle elinize geçecek demektir. Yani 1 ayda elimde olmuş olacak.
    Dediğim gibi ben risk aldım. 3'ten fazla sipariş verince gümrükte geçmiyor. Minoxil de kozmetik kategorisine girdiği için geçmiyor. Benimki nasıl geçti ben de bilmiyorum. Eğer ürünü geri yollasalardı 24 dolar kargo ücreti zararım olacaktı.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

12 Months Kirkland Generic Minoxidil 5 Mens Hair Loss Regrowth 312547781510 | eBay

2 Ekim'de sipariş verdim. 20 Ekim'de Amerika'dan Türkiye'ye geldi. 21 Ekim'de PTT'ye geçti. UKİM'e girdi. UKİM'e girerse kargoyu kesin açıp bakıyorlar. Ayrıca UKİM'e girerse 3-4 lira bir kontrol bedeli alıyorlar. UKİM'de 9-10 gün kaldı. AVPİM'e geçince kargo kesinlikle elinize geçecek demektir. Yani 1 ayda elimde olmuş olacak.
    Dediğim gibi ben risk aldım. 3'ten fazla sipariş verince gümrükte geçmiyor. Minoxil de kozmetik kategorisine girdiği için geçmiyor. Benimki nasıl geçti ben de bilmiyorum. Eğer ürünü geri yollasalardı 24 dolar kargo ücreti zararım olacaktı.
    ürün gümrüğe takılıp geri dönerse otomatik olarak para idasesi mi alıyoruz ? yani kargo ücreti olmayan bir ürün getirmek istediğimizde gümrüğe takılırsa hiçbir zararımız olmayacak ?
    bir de bu kirkland minoxidil abd malı mı ? bizim türkiyedeki minoxil forteden daha mı kalitelidir bilen var mı ?

Alıntı Mehmet8701 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ürün gümrüğe takılıp geri dönerse otomatik olarak para idasesi mi alıyoruz ? yani kargo ücreti olmayan bir ürün getirmek istediğimizde gümrüğe takılırsa hiçbir zararımız olmayacak ?
    bir de bu kirkland minoxidil abd malı mı ? bizim türkiyedeki minoxil forteden daha mı kalitelidir bilen var mı ?
    Kargo ücreti olmayanları araştırdım almadan önce. Onlar da aynı şartı koymuş. Eğer ürün geri giderse kargo ücreti iade edilmiyor diye. Kargo dahil olanların fiyatı 74 dolar felan. Aynı hesaba geliyor. Farkeden bişey yok yani. Her türlü kargo parasını kesiyorlar.Ürün geri giderse sanırım paypal'dan dispute felan açılıyor. Biraz karışık o işler heralde.

Ürün abd malı. Rogaine'in en güçlü rakibi. Foam olanı var. Fakat foamın 6 aylık olanı 12 aylık sıvı olanından daha pahalıya geliyor. Kalitesini bilmiyorum. Fakat sıvı olanın fiyatı ucuz. Ayrıca firma güvenilir. Bugüne kadar 16.000 tane satmış üründen.
    Aylık 13 liraya geliyor. Foam olan da aylık 29 liraya geliyor.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet sizinki muhtemelen adet fazlalığından dolayı UKİM e girmiş,demek ki 3 adetten fazla sipariş vermezsek ortalama 3 hafta içinde elimizde oluyor kargo.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

6 aylık foamın linkide atabilir misin ?

Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 aylık foamın linkide atabilir misin ?
    Bu 6 aylık
    6 Months Kirkland Foam Minoxidil 5 Mens Hair Loss Regrowth Generic | eBay

Bu da 3 aylık
    3 Month Supply of Kirkland Foam Minoxidil 5 Mens Hair Loss Regrowth Shampoo | eBay
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)

sağol kutusunda mı ulaştı seninki 6 aylık sipraişte risk var mı?

Arkadaşlar bu rogaine nin bizim minox dan bir farkı varmı acaba? Yani köpük olması dışında? Ve bunu alırsak Min+Dut Losyon u nasıl uygulayacagız?

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon