Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Şampuan Tavsiyeleri

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar revivogen vs. nasıldır benim saçlarım yağlı yağlandırmayacak ve besleyecek bir şey arıyorum dermoday yağlanmaya karşı etkili mi ? vede nerelerden alabilirim dermoday'i ?

Yeni Üye
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar revivogen vs. nasıldır benim saçlarım yağlı yağlandırmayacak ve besleyecek bir şey arıyorum dermoday yağlanmaya karşı etkili mi ? vede nerelerden alabilirim dermoday'i ?
    Saçın yağlı ise dermoday tavsiye etmem. Saçı ilk anda gıcır gıcır yapıyor ama sonrası yağlı saçların sıkıntısı olan hızlı yağlanma ve kaşınma sorunlarını beraberinde getiriyor. Yağlı saçlar için tavsiye edilen ürünlere yönelirsen saçına büyük iyilik yapmış olursun.

Moderatör
    Alıntı serin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçın yağlı ise dermoday tavsiye etmem. Saçı ilk anda gıcır gıcır yapıyor ama sonrası yağlı saçların sıkıntısı olan hızlı yağlanma ve kaşınma sorunlarını beraberinde getiriyor. Yağlı saçlar için tavsiye edilen ürünlere yönelirsen saçına büyük iyilik yapmış olursun.
    Serin Dermoday alıcam bir sonraki sampuanımı.Saçlarım yağlı değil normalinde.Kuru saçlarda kepek sorunu oluyormu ?
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serin Dermoday alıcam bir sonraki sampuanımı.Saçlarım yağlı değil normalinde.Kuru saçlarda kepek sorunu oluyormu ?
    Bu konuda kesin bir şey söyleyemem ama bir öngörüde bulunabilirim.
    Şöyle ki daha önce saçında kepek oluşumuna rastladıysan, saçı ve saç derisini yağdan bu kadar arındırması sağlıklı bir durum olmadığı için kepek oluşturma ihtimali vardır.
    Son olarak, saçı kuru olupta bu şampuanı kullanan arkadaşların yorumlarına öncelik vermeni tavsiye ederim.

Moderatör
    En iyisi bir deniyim ben Sebameden memnunum fakat biraz deriyi soyuyor gibi geldi bana.Dermodayı merak ediyorum alır kullanırım bir seans.Kepek yaparsa vucuduma kullanır bitiririm.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    Bende konazol veya yağlı saçlar için bir şampuanla karıştırıp kullanmaya devam etsem mi diye düşünüyorum. Saçı dolgun göstermesi hoşuma gidiyor ama pullanmayı yapan etkende içeriğindeki silikon olabilir. En iyisi bende vücuda kullanıyım

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    galiba en iyisi sebamed ve dermoday karıştırmak gibi yada sırayla kullanmak ben 3 4 sefer şampuanlayıp durularım saçımı
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben revivogen forte kullanıyorum..piyasa fıyatı 45 tl cıvarı sanırım ben ınteretten 24 tl ye alıyorum..şimdilik memnunum
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  images.jpg
Görüntüleme: 141
Büyüklüğü:  7.4 KB (Kilobyte)
ID:	1234

Favorim budur.içine birazda diana35 atasım var ama beklemedeyim

bıttım sabununa benzer bir sabun kullanıyorum.banyodan çıkınca minoxil sürdüğümde başım öyle bir yanıyor ki gözeneklerin tam kapasite açıldığını hissediyorum.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon