Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Tek Sorumlu Dht ve Androjenler mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kuru naneyi suya sicak suya atiyorum. sonra suzup icine argan yagi tonik ve biraz alkolle karistiriyorum.Miracle losyondan sonra nemlendirme icin kulaniyorum.
    bende kuru naneyi sıcak suya bazen atarım kafama ılıma suyu olarak sürerim daha önce kahve surerdim kahve bitti maliyetlerden dolayı şimdilik minox proscar karısımı xpecia hap 2 gunde 1 (icindeki vitaminşlere tavım ondan aldım) birde yesilcay maliyet 55 tl biraz öyle devam edecegim kardes

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tosun abi o deneyde 400 mg 4 ml ye denk geliyor değil mi bide sabah akşam 200 mg mı alacaktık şu soya yağı bitsin duruma göre başlıcam buna
    muros tan etkıyı bılmıyorum ama zate vital var 320mg gunde 2 tane atarsın denemek lazım ama fınans kadar etkı edecegını sanmıyorum deneyı yapanlara sormak gereklı o kada etkılıyse neden hala fınansın tahtı sarsılmadı ılgınc calısma asada lınkte
    Effect of Pumpkin Seed Oil on Hair Growth in Men with Androgenetic Alopecia: A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Trial

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %40 artış olsa benim saç zaten sıfır dökülmuş olur aslında cellagance iyi gibi kesin birşey söylemek istemiyorum şu 2. ayı dolduruyum cellagance la sonra duruma göre başlarım bide ben kapsül almam hem fiyatı pahalı botanikte bu var
    Mecitefendi Kabak Çekirdeği Yağı 250cc - BotanikEcza Minoxil,Toppik,Bioxinin Forte,Suna Dumankaya,Folixir
    250 ml günlük 4 ml icsem 2 aydan fazla gider finasa yaş 18 olduğundan sıcak bakmıyorum

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234