10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Envanter oluşumu

Moderatör

Envanter oluşumu

Arkadaş bu başlık altında bildiğimiz tüm tedavileri toplayabilir uygulamıs olup olmadıgınız sorun değil sadece isimlerini bile yazarsak güzel bir envanter oluşumu yapabiliriz elimizdekilerin karıştırılması hususunda da fikir danışmanlığı yapabiliriz.herkes bildiği tedavileri yazarsa ilk sayfasına ekleriz konunun teşekkürler

http://sacimindoktoru.com/antiandroj...ogesteron.html
    Minoxil+RU58841
    nizoral şampuan
    sebamed anti-hairloss şampuan
    ketoral şampuan
    azelderm+ketoral krem
    minoxidil+dutasteride
    spiro krem
    saw palmetto
    biotin
    benexol b1-b6-b12
    evigen+bemiks vitamin ampülleri
    ısırgan otu
    Tretin Betnovate
    minoxidil+azalaik asit
    proscar 0.2-0.5-1mg
    allerset oral damla (pgd2 inhibitörü uygun losyon vs yapımını tam başaran olmadı henüz)
    zyrtec (allerset gibi pgd2 inhibitörü)
    procapil ihtiva eden losyonlar
    Bakır peptidler
    aminexil
    cb0305
    dermaroller
    lazer tedavisi
    Konu piranha tarafından (28.08.2014 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxil+RU58841
    En güçlüsünü unutmuşsun piranha

Moderatör
    eklendi teşekkürler

miracle
    Guest
    Sadece tüm tedavi isimlerinimi listeleyeceksin kullananlarin.yorumlari vs olursa karisik olabilir ama tüm seçeneklerin bir listede olmasi çok iyi bir fikir.

Moderatör
    kullananlar yorumlarını yapsınlar beyin fırtınası olur hem de tartışma soru cevap forumu gibi olur yeni isim geçerse ilk sayfaya ekleriz o zaman sıkıntı olmaz bence

miracle
    Guest
    Bakır peptitleri aminexil cb0305 bunlarida ekleyebilirsin

Moderatör
    eklendi aminexil eski bir şeymiş pek olumlu yorum da almamıs cb0305 nedir ve bakır peptidlerinin ki şampuanlar var sanırım bunu içeren etkisi nedir

miracle
    Guest
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eklendi aminexil eski bir şeymiş pek olumlu yorum da almamıs cb0305 nedir ve bakır peptidlerinin ki şampuanlar var sanırım bunu içeren etkisi nedir
    aminexil deride kolajen artırıyor ve esneklik sağlıyor yani bir şekilde gençlik enzimlerini harekete geçirip saç oluşumuna katkıda bulunuyor cb,,, ise ru..nun en büyük rakibi yani bir androjen reseptör antagonisti bakır peptidleri ise büyüme uyarıcılar olarak etkili olduğu belirtiliyor sivilce karşıtı losyonlarda bulunuyor mesela ben androjen reseptörlerinide tıkadığını düşünüyorum nitekim sivilcede çalışan bir etken saçtada işe yarıyorsa bi dur diyeceksin...

Moderatör
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aminexil deride kolajen artırıyor ve esneklik sağlıyor yani bir şekilde gençlik enzimlerini harekete geçirip saç oluşumuna katkıda bulunuyor cb,,, ise ru..nun en büyük rakibi yani bir androjen reseptör antagonisti bakır peptidleri ise büyüme uyarıcılar olarak etkili olduğu belirtiliyor sivilce karşıtı losyonlarda bulunuyor mesela ben androjen reseptörlerinide tıkadığını düşünüyorum nitekim sivilcede çalışan bir etken saçtada işe yarıyorsa bi dur diyeceksin...
    dermoday şampuana takıldım içerigi baya güzelmiş siz bakır peptid deyince bi ara önce de görmüştüm zigavus almadan önce ama almamıstım

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diane35 allactone dekort ampul dermoroller ve lazer tarak tedavisini ekleyebilirsin.
    Konu fhm001 tarafından (28.08.2014 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.