Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
59 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sac ekimindeki rezillikler !!!

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu verdiğiniz ispanyada yapılan saç ekimi NW5-6 ları çok güzel yapıyor, o kadar güzel yapıyorki saçlar çok muhteşem şekile giriyor. Açıyı sanki anadan doğmuş gibi veriyorlar.
    aynen haklsın kardeşim bu firma başarlı

Türkiye'deki bu saç ekimi merkezlerine sağlık bakanlığının el atması lazım piyasada o kadar kasap ve doktor olmayanlar var ki önüne gelen saç ekiyor rezil ettiler milleti(ben dahil) insan para önemli değil yeterki saçlarım düzgün bir şekilde geri gelsin diyor ama sonunda hayal kırıklığına uğruyor Allah bu piyasaki şerefsizlerin belasını versin.

arkadasşlar ben ekim yaptırdım cok güzel oldu miracleden resimlere bakabılırısnız.. benimki mukemmel oldu ben resıma tamıyorum miracleye yolladım..bence cokta kotulemeyın işini ii yapana gidin.. resim atabilsem atacam
    emin olun injertoya taş cıkarır..05052227658 whatsapp dan resim isterseniz atarım
    Konu Selilozik tarafından (06.03.2016 Saat 19:23 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    O kadar da abartmayın be kardeşim.Yok kasapta bilmem nede.Süper eken yerler var.Amma abarttınız ha.Sizin dediğiniz kasaplar işte yok istanbul hair center,esteworld,estetik international falan filan gibi yerler.Zaten biraz araştıran bi insan oralarda ektirmez.Git bakalım bi HLC ye yada muttalipe falan adamlar nasıl ekiyor.He kasapta çok tabi adam reklam yapıyor bir seansta sınırsız saç teli ekimi!!! pardonda hangi sınırsız saç teli kardeş saç klonlamayı buldunda bizim mi haberimiz yok.Milleti yolmaya çalışan bu işten anlamayan insanda çok.He koraya falan o kadar para verceğime gider injertoda yaptırırım orası ayrı(injertodaki fiyatları bilmiyorum çok daha pahalıda olabilir).Ama bizdede bu işi iyi yapan doktorlar var.

pejocu
    Guest
    Alıntı Selilozik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasşlar ben ekim yaptırdım cok güzel oldu miracleden resimlere bakabılırısnız.. benimki mukemmel oldu ben resıma tamıyorum miracleye yolladım..bence cokta kotulemeyın işini ii yapana gidin.. resim atabilsem atacam
    emin olun injertoya taş cıkarır..05052227658 whatsapp dan resim isterseniz atarım
    öncesi sonrası resimlerini konu açıp paylaşırsan kime ektirdiğinide yazarsan yaptıracak kişilerede fikir olmuş olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Geçen gün açtığım başlık miracle tarafından kapandı ve üstüne bir de dalga geçercesine bir mesaj atmış.

Benim ankarada tanıdığım -arkadaşımın arkadaşı oluyor- klonlama tekniği ile saç ektirdiğini iddia ediyor.

Saçlarını gördüm ve inanmak istemedim. Son derece sık ve kalın saçları var, ergenlikteki haline dönmüş.

Haftaya konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi alacağım. Şimdilik beklemedeyim, eğer arkadaş yalan konuşmuyorsa hastane ve doktor ismini aldıktan sonra tekrardan buraya konu açacağım. Miracle kilitlemezse tabii.

İnternetten takip ettiğim kadarıyla aynı şekilde Almanya'da klonlama ile saç ektiren birisinin iddiasını gördüm.

Bu arkadaşlar ya gerçekten klonlama ile saç sahibi oldu yada utandıkları için protez taktıklarını gizliyorlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hatta dediğine göre kulak arkasında 3 saç teli alınmış ve 6 aylık zaman içersinde klonlanmış. Sonra ekim yapılmış.

Artık klonlama yapılıyor, başlandı filan diyor.

pejocu
    Guest
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatta dediğine göre kulak arkasında 3 saç teli alınmış ve 6 aylık zaman içersinde klonlanmış. Sonra ekim yapılmış.

Artık klonlama yapılıyor, başlandı filan diyor.
    klonlama başlasaydı bangır bangır televizyonlara haber olmazmıydı diyelimki oldu 13 bin tl ye nasıl yaptılar fırça gibi saçı kaliteli yapan yerler şuanda bir tutam saçı o paraya ekiyor zaten ki klonlama yapıldı elinizde sınırsız saç kökü var diyelim öyle bile olsa fırça gibi saç ekilemez anadan doğma gür ekile bilmesi için aynı bölgeye 2 yada 3 sefer ekilmesi lazım buda 3 sene sürer çünkü ekim yapılan bölge belirli bi sıklığa kadar yapılabiliyor daha gür olması için 2. 3. seanslar gerekli ekim yapılmış bölgeye tekrar ekim yapmak içinde aradan 1 yıl geçmesi gerek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pejocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    klonlama başlasaydı bangır bangır televizyonlara haber olmazmıydı diyelimki oldu 13 bin tl ye nasıl yaptılar fırça gibi saçı kaliteli yapan yerler şuanda bir tutam saçı o paraya ekiyor zaten ki klonlama yapıldı elinizde sınırsız saç kökü var diyelim öyle bile olsa fırça gibi saç ekilemez anadan doğma gür ekile bilmesi için aynı bölgeye 2 yada 3 sefer ekilmesi lazım buda 3 sene sürer çünkü ekim yapılan bölge belirli bi sıklığa kadar yapılabiliyor daha gür olması için 2. 3. seanslar gerekli ekim yapılmış bölgeye tekrar ekim yapmak içinde aradan 1 yıl geçmesi gerek
    Daha önceden saç ekim operasyonları geçirmiş zaten fakat üst ve ön tarafta seyreklik devam ediyormuş.

Bana anlattığına göre 3 saç teli alınmış ve çoğaltılmış. Herkes protez taktırdığımı filan sanıyor diyor. Doktor ve hastaneyi sorunca bir arkadaş tarafından yönlendirildiğini o arkadaşı arayıp geri döneceğini söyledi. Dediğine göre yabancı bir hastane.

Ben de yalan konuştuğunu düşünüyorum artık, internette klonlama yapan bir hastane bulamadım. Kokusu çıkar yakında, buraya yazarım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeş senin dediğin olay saç protezi saçından 3 tel alıyor yurtdışından senin saç tel rengine göre saç belirleyip getiriyorlar.klonlama diye birşey yok.pejocu senin dediğine gelirsek klonlama olsa bile anadan doğma olmaz ilerleyen dönemde 2. 3. Seanslar gerekiyo demişsin alakası yok senin dediğin normal saç ekimi klonlama olsa anadan doğma saçından daha sık saçların olur.örneğin ilk gün 3 bin greft 2. Gün bi 3 bin daha 3. Gün bi 3 bin daha.norwood 7 misin paranda var mı attırırsın 20-25 bin greft sonra bakarsın keyfine.Ama işte klonlama yok malesef.Tek çare klonlama gerisi hikâye klonlama geldi mı dünyada kellik diye birşey yok olmuş demektir.Sadece bilim insanlarının insafına kaldık isteseler çoktan klonlarlardıAma saç sektörü işte insanları dolandırıp paralarını yiyen onursuz,haysiyetsiz insan çok malesef bu dünyada.Bir umutla bekliyoruz.Bakalım önümüzdeki 5 yıl neler gösterecek.

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon