Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
59 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sac ekimindeki rezillikler !!!

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi yabancılar bu işi gerçekten çok iyi yapıyor sonuçlar gerçekten süper ötesi
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi yabancılar bu işi gerçekten çok iyi yapıyor sonuçlar gerçekten süper ötesi
    yabanclar daha estetik bakıyo olaya haaa yabanclardada bir boka yaramayan ekim yokmu dolu ama bu verdigim linkteki yer yüzde 70 başarılı ekiyor bizim ekimciler yuzde yüzde 15 başarı var
    aynı malzmelelerle bu kadar fark neden anlayamıyorum insana saygı olmamasımı beceriksizler omu yoksa para kazanma hırsımı anlamadım bu benim linkleri bizim türk ekimclilein agzına sokmak lazım bak buda ekim sizinkide ekim demek lazım ki adam olsunlar
    dünya para istiyolar !

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bu verdiğiniz ispanyada yapılan saç ekimi NW5-6 ları çok güzel yapıyor, o kadar güzel yapıyorki saçlar çok muhteşem şekile giriyor. Açıyı sanki anadan doğmuş gibi veriyorlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya ben de ilerde yani yaklaşık 3-4 sene sonra 23-24 yaşlarında bir ekim düşünüyorum. Avrupada bu işi iyi yapan yerlerin ortalama fiyatları nedir ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    bi arkadasim ekim yaptirdi sadece on kisimlar gitmisti ekim cok ciddi anlamda goruntusunu ve iamjini degistirdi olumlu yonde cok yakindan bakmadan ekim oldugu dahi anlasilmiyor. saclari dalgali ekimin cok da kotu bir karar olmadigini dusunmeye basladim egerki agresif dokulme sureciniz bittiyse
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence her türlü tedaviyi denemeden ekime karar vermeyin derim. Saç çıkıyor arkadaşlar kafanızın kenarında dursun bu bilgi.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi arkadasim ekim yaptirdi sadece on kisimlar gitmisti ekim cok ciddi anlamda goruntusunu ve iamjini degistirdi olumlu yonde cok yakindan bakmadan ekim oldugu dahi anlasilmiyor. saclari dalgali ekimin cok da kotu bir karar olmadigini dusunmeye basladim egerki agresif dokulme sureciniz bittiyse
    işte sadece ön kısımlar gitse ekim kesin çözüm oluyor,ilaçla falan uğraşmaya bile gerek yok sadece önleri dökülenler çok şanslı ( saçları hiç dökülmeyenlerdeki şanstan bahsetmiyorum bile )
    ama nw7 ise aile öyküsü,ekimle olacak iş değil maalesef.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence her türlü tedaviyi denemeden ekime karar vermeyin derim. Saç çıkıyor arkadaşlar kafanızın kenarında dursun bu bilgi.
    Hocam saç çıkıyor demekki hücrelerde ölme olmuyor yaş ne olursa olsun prostat hastalarının yaşıda 50 civarıydı finasterid onlarda saç çıkardı bu yüzden dediğiniz gibi bende size katılıyorum. Her yaşa uygun çözümler bulup yaş aralıklarında bunları kategorize etmeliyiz.

Hocam bi dedigin yer koray erodgandan iyimi ekim yapiyor ? Fiyatlar nekadar burda ???

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Koray26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bi dedigin yer koray erodgandan iyimi ekim yapiyor ? Fiyatlar nekadar burda ???
    bilgim yok kardesim sadece netten buldugum bir yer bu firma ispanyada heralde

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon