Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: saçları her gün yıkamak zarar verirmi ?

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu emu yağını nerede bulsam güvenemedim orjinalliğine. Dediğiniz ürünleri en geç önümüzdeki aya kadar ekleyeceğim tedavime, teşekkür ederim.
    Ya da hepsinin yerine günde bir controtubex kremde seçenekler arasında biraz incele istersen.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya da hepsinin yerine günde bir controtubex kremde seçenekler arasında biraz incele istersen.
    Çok teşekkür ederim hocam öneri için, tek bir ürün daha pratik olur, saçımın boş kaldığı 3-5 saatlik bir aralık vardı, bunu kullanırım.

Birde şöyle bir yazı buldum;

"Yara izleri için jel tavsiyesi
    2014 Ekim ayı itibari ile SGK tarafından karşılanmamaya başlanan Contractubex jelin 100 gr. 64.95 TL. Hal böyle olunca sizler için Contractubex alternatifi yara izleri için krem ve jel araştırması yaptım.

Madecassol merhem- 7 TL civarı
    Scarex jel– 35 TL
    Eritretin jel- 17 TL civarı
    Elocon- 5 TL civarı
    Silverdin- 4 TL civarı"

Elocon var mesela evde, kullansam aynı etkiyi alır mıyım yoksa Contractubex'i satın almam daha mı iyi olur?

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Benimde sağ şakak tepkisiz Sol şakak'ta iyileşme gözlemlerken, sağ şakakta ise gelişme 0.

Burdan Miracle hocaya bir şey sormak istiyorum:

Hocam, tedavimde 2 ayı doldurmak üzereyim. Aynadan iyice baktığımda saç çizgimin tüylerle yeniden oluştuğunu görebiliyorum. Bu demek, doğru bir tedavi ile saçlarıma yeniden kavuşabilirim?

Oral Fin. , dut. kullanmadan sizce bu mümkün olur mu? :/

Sayfa 2/2 İlkİlk 12