5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Miracle losyon süzmeden kullandım !!

Exclamation Miracle losyon süzmeden kullandım !!

Herkeze hayırlı geceler bu aksam işten geldim ve losyonumu kafama süreyim dedim herzamanki gibi ama bu kez farklı olsun deyip losyonun dibindeki spiro tortuları ile birlikte sürdüm ve aradan 10 dakika sonra başımdan başlayıp tüm vücuda kadar ciddi bir uyusukluk hissettim böyle sacımı nekadar çeksem acı vermiyordu ani bilinç kaybı , panik atak , hızlı kalp carpması , göz büyümesi vesayre hemen kafamı yıkadım ve dısarı cıkıp bi hava aldım 1 saat sonra geçti aklınızda bulunsun ben bu yan etkiyi yaşadım siz yaşamayın bu losyonu süzmeden kullanmayın bildiğim kadarıyla forumda bir kaç kişi öyle kullanıyor belki onlarda böyle bir etki yaşamıştır herkezde farklı etki gösterebilir allah korusun.ayrıca bu konuyu bilgilendirme maksadı ile açtım bilgi paylaştıkça çoğalır sağlıcakla kalın ..

SaçımınDoktoru Üyesi
    içsen o kadar etki etmez die düşünüyorum ama tabi her insanda etkileri benzersiz olabiliyor ilaçların...

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende süzmeden kullanıyorum, elsevenin içine ilaçları attıktan 2 gün sonraya kadar çalkalıyorum bir daha çalkalamıyorum yani tortu dipte kalıyor, hiçbir yanetki yaşamadım

Banned
    şu ana kadar bir defa bile süzmedim...Çok şükür ki en ufak bir yanetki bile görmedim..İki kutu aldactone atıyorum ben.

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maalesef tamamen kişinin bünyesine bağlı bu yan etki. Neredeyse 6aydır kullanıyorum miracle losyonu, gerek aldactone, gerekse toz spiro ile. henüz hiç yan etki görmedim. senin şansına, vücudun duyarlıymış demek ki.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.