Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Yaş 17 8 aylık dökülme

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu vitamin eksikliği yada kansızlık değil abicim bildiğin dht işi sen şimdilik idare et minox biotin filan ama forte kullanma iyce mahfedersin git foam al o uzun süre faydalı.. 19a girdinmi propecia ya başla en mantıklısı o
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Hocam bahsettiğiniz miracle losyondu galiba denk gelmiştim bi kere peki bunu ne şekilde ne kadar sure kullanicagim hakkindada yardımcı olursanız çok geç olmadan tedaviye basliyim.

sabah akşam veya dökülme durumuna göre sadece akşamları kullanabilirsin ilk etabda günde 2 kez kullansan daha iyi olur ne kadar süre kullanacağına gelince malesef erkek tipi dökülme ömür boyu devam eden bir süreç hormonlardan dolayı onun için sürekli kullanmalısın bıraktığın anda tekrar dökülmeye başlar çıkan saçlarda geri gider eski haline geri dönersin

hadı ya bende bı umıt belkı erkek tıpı degıldır dıye beklıyodum oysa ailede amcam hariç genetık dokulme olan kımse yok bıze denk geldı oylemı hemde bu yaşta moralımı bozmak ıstemıyorum ama bızdekı bu şans da nedır be herneyse oyle dıyosanız kullanalım peki aralıklı surelerle kullanabılıcegım şeylerde varmı yoksa hemen baslıyımmı dedıgınıze

aralıklı olmaz sen bence önerdiğim tedaviye başla sabah akşam her gün uygula.birde dermastamp da alırsan iyi olur önce dermayı kullanıp ardından bu losyonu sürersen emilimi ve faydası çok daha fazla olur dermayı haftada 2 kez uuygula hemen ardından losyonu sür oral olarakta saw palmetto kullan inşalllah saçların seni tatmin edecek kıvama gelir bu tedavilerle

Tamam hocam sagolun dedıklerınızı yapıcam ya ben çok bişey istemiyorum şuan ki halinde kalsa bile yeter bana yeterki dökülme dursun dedıgınızde buna yarıyacaksa kullanırım tabikide yardımcı oldugunuz için tekrar teşekkür ederim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12