Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: At Şampuanı :)

Moderatör
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artik sac ile ilgili öyle sacma ürünler cikiyor ki, ben ilk basligi gördügümde atin kuyrugunu kesip kaynatip sampuan yaptilar sanmistim megerse bitkiymis
    sac sektörü iste bu oldukca, sac klonlama vs. unutun basimizin caresine bakalim.
    klonlama zaten olacak gibi değil kanser riski var, stem cell en güçlü seçenek ama onun da 100bin hücre içinden dogru olanı bulması lazım yanlıs olursa tümör riski var, pgd2 çıkar heralde 1-2yıla artık onun da ne olacagı çok belli değil, 3d küre çalısmaları iyi gidiyor gibi onda stem cell gibi kanser riski olmazsa o olabilir fakat onu da bize yaptırtmazlar enjeksiyon vs derken ev araba fiyatına gelir heralde
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Çare drogba o kadar kendi başımızayız kardeşlik. Mevcut antiandtojenler anonim oldu yani bi firma topikal fda onay alsa anında onlarca firma beleşe çıkarır muadili. Yeni molekül yapmak çok pahalı artı fda alır 10 yıl ekmeğini yer firma ama bu defa sigorta karşılamaz elit azınlığa abanmak kurtarır mı ? Saç ekimi var hem ? İyisimi at kuyruğu ucuz salla bas etiketi topla parsayı
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şef,uzun zamandır yazmak isteğim bir şey var. Burada yazsam abes kaçmaz gibi maşallah her şey yazılmış Şampuan ile ilgili bir şey söylemek istiyorum. Bu güne kadar bir çok şampuan denedim, bu forumda yazılanlarda dahil olmak üzere hatta Rejuville Shampoo at DermStore bunuda kullandım. (rejuville shampoo). Gel gör ki en iyi sonuç aldığım ve saçlarıma çok iyi gelen şampuan BİM'de bir ara satılan BİOBİS yağlı saçlar için olan şampuandı. Hatta burada şampuan önerisinde bile bulunacaktım ancak şimdi üretimden kaldırmışlar. Bende müthiş bir etki yapmıştı Hatta bu şampuanı gören arkadaş olursa bana haber verirse çok sevinirm
    Minoxil + Dutasterid (12 saat'de bir 5 Fıs)
    Miracle Losyon (12 saat'de bir 12 Fıs)
    Dermaroller (1 gün aralıklı)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alacaksan rocky montain olani al. klasik koku hafif kaliyor bir odun icin
    Adı da güzelmiş,herhalde bunu sıkınca insan kendini rocky dağlarında bir gezintiye çıkmış gibi hissediyormuş(at kişnemeleri ve kızılderili çığlıkları arasında)
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adı da güzelmiş,herhalde bunu sıkınca insan kendini rocky dağlarında bir gezintiye çıkmış gibi hissediyormuş(at kişnemeleri ve kızılderili çığlıkları arasında)
    Anlaşıldı sende benim gibi sağlam Clint Eastwood ve western hayranısın
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlaşıldı sende benim gibi sağlam Clint Eastwood ve western hayranısın
    Avatardan belli olmuyor mu? karizma adam,yeni nesil bilmez bunları da biz the good,the bad and the ugly serisiyle,god father serisi filmleriyle büyüdük.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Hele bir de müziği var ki alır sizi götürür hayallerinizin ulaşabildiği noktalara,sahiden forumda bir de dinlediğimiz güzel ve seçme müzikleri mi paylaşsak bir başlık altında.

Atın kuyruğuna yapıştık konuyu nerelere getirdik yav ,demekki ihtiyacımız var bazen böyle havadan sudan şeyler konuşmaya her zaman ciddi şeyler konuşunca geriliyoruz beee.

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atın kuyruğuna yapıştık konuyu nerelere getirdik yav ,demekki ihtiyacımız var bazen böyle havadan sudan şeyler konuşmaya her zaman ciddi şeyler konuşunca geriliyoruz beee.
    Katılıyorum erkeklere dair ne varsa abartıya kaçmadan konu dışı açılabilir bence mesela en iyi traş makinesi konusunu açmayı düşünüyorum araba telefon vs olabilir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123