Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon
238 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: bir yıllık dutasteride kullanmamın sonucu :)

dostum saçlar cosuyor bunlarla yhaw ben ılk sayfaya fotoyu atcamda nasıl atıcam bılıonmu

yok hocam bilmiyorumda konuyu açtığınız yerde illaki resim ekle felan vardır bakın bi avodartı bırakmayı düşnmyosun heralde . ben başlıycam ve bırakmam çnkü bunlar olmadan saçlar birer birer gidiyo

ben de bırakmıycam zaten yaşım 24 yanı çoğu 18 lık gençler benden daha yaşlı duruo mesela saç ınsana bambaska bı hava kattı

aynen saçlar döklyoken çok mutsuz oluyo insan . öyle olacağına saçım gelsin yok meni azalıyomuş felan onlar oluyosa olsun ama saçlarım gitmesin

Yeni Üye
    Alıntı mehmetu63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de bırakmıycam zaten yaşım 24 yanı çoğu 18 lık gençler benden daha yaşlı duruo mesela saç ınsana bambaska bı hava kattı
    Hocam daha çok fotoğraf yükleyebilir misiniz ayrıntılı? Ayrıca tedavinizde sadece dutasteride mi var? Neler kullandığınızı yazarsanız çok sevinirim. Benim yaş 21 mesela şakaktaki ince tüyleri bile saça dönüştürebilir mi bu meret?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman finas bi halta yaramıyor gün aşırı dut alsak daha iyi o zaman

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Finasla kasımda 1 yılı bi doldurayim istedigimi alamazsam gemileri yakip ben de günaşırı dut a baslayabilirim. Kardeşim sen müsait oldugunda öncesi sonrası fotolariyle ayrintili bi baslik ac

kardesım eskı fotograflarım eskı yazılarımda mevcut ama onunda sıfresını kaybettım yoksa sorun deıl asla benım ıcın

arkadaşlar kullanın gitsin ya dutasteridi . ben 4 aydır finasterid içiyorum finasterid saçları koyulaştırdı saç çıkardı avodartı düşünemiyorum bile . bende göğüs olayı hiç olmadı hiç 4 ay içnde . dutasteride dün başladım bi 4 ay sonra onun neler yaptğnı görelm bide . finas kullanan dutasıda yutar

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  78jDdY.jpg
Görüntüleme: 585
Büyüklüğü:  108.3 KB (Kilobyte)
ID:	2155 geçen yıl kı hazıran ayıı

Sayfa 3/24 İlkİlk 1234513 ... SonSon